Survivor Türkiye-Yunanistan

güçlü görünüyordu sadece güçlü değildi güç kas yapmayla tam anlamıyla paralel bir olgu değil sevindim o kendini beğenmiş Bağdak Caddesi züppesinin gitmesine en azından 2 hafta daha az göreceğiz onu :)

fazla takip eden birisi değilim ancak denk geldiğim 2-3 hafta, ve duyduğum 1-2 keresinde türkler kazanmıştı..göğsüm kabardı açıkçası :D helal olsun aslanlara demiştim :D

umarım sonunda da biz kazanırız :)

fazla takip eden birisi değilim ancak denk geldiğim 2-3 hafta ve duyduğum 1-2 keresinde türkler kazanmıştı..göğsüm kabardı açıkçası :D helal olsun aslanlara demiştim :D

umarım sonunda da biz kazanırız :)

o derya denen döneğe uyuz oluyorum bi öyle bi böyle kimin yanında olduğu belli değil selim i severdim o da elendi yazık oldu.zaten NADYA elendiğinden beri pek de izlemiyorum:D

yaa aytuğ ve deniz kaldı.onlardan hiç bi halt olmas.yunanlılara bakın ikiside şerefsiz ama çok pis güçlüler.bizde kim var!DERYA VE AYTUÐ.arkadaşlar gerçekleri düşünün.selimin elenmemesi gerekiodu.ama elendi.eğer biz kazanırsak ki işallah kazanırız aytuğ kazansın.deniz döneği deil.herşeyi yaparım havalarında salak

milliyetçiliği yarıştırmaktan başka bişey değil her iki kesimden de reyting alabilecekleri kanal sahiplerinin cepleri doldurmak için kurulmuş iyi bi bumerank..

elot demiş ki:
milliyetçiliği yarıştırmaktan başka bişey değil her iki kesimden de reyting alabilecekleri kanal sahiplerinin cepleri doldurmak için kurulmuş iyi bi bumerank..
Bu yarışma Türkiye&Yunanistan arasındaki gerilimi ve nefreti çoğaltmaktan başka sadece reyting alabilir ki bu saydıklarımın hepsinde başarılıdırlar...

Geri