Chorba (Blues/Progressive Rock) - Ankara

valla elemanları ayrı ayrı dinlemişliğim vardır,
bir de bir stüdyolarına katılmıştım :)
gerçekten çok keyifli ve süper bir enerjileri var...
başarılar gardişfşfşfş

Ooo, Tunca Abi'yi bilirim. Yüzükle çok güzel gitar çalar. Geçen Yolcu'da dinledim, kulaklarımızın pası silindi :)

Başarılar abiler.

oldukça bahsetti ayhan kardeşim ama dinlemek nasip olmadı yalnız dinleyenlerden aldığım yorumlar gayet eğlenceli ve ii müzisyenlenlerden oluşan bir grup olduğu ve de sahnede kendi aralarında da eğlenebilen bir grup olduğu başarılar ayhan başarılar chorba

afxa9.jpg

Arkadaşlar Öncelikle Merhaba...
Çorba İsmini Çok Konuşmuştuk Grup İsimleri Ararken... Gerçekten Dikkat Çekici , Albenisi Olan Bir İsim ;)

Bu Arada Parçada Şöle Bir Bölüm Yer Alıyor...
" BEN GİTTİM HOCAM" İnanki Koptum O Bölümde....

Başarılar Çorba.... :LOL:

Organizer demiş ki:
Bu Arada Parçada Şöle Bir Bölüm Yer Alıyor...
" BEN GİTTİM HOCAM" İnanki Koptum O Bölümde....
Başarılar Çorba.... :LOL:

İşte o benim :LOL:
Yalnız " ben giriyorum hocam " olacak ,lütfen,,
çok önemli...
Demişlerdi de inanmamıştım ,işte bir organizatör ,,,abi elimizden tut ,ünlü yap bizi...
;)

Kafamda Bir Proje Oluştu Şimdiden Konuşmak Lazım Bunlar Önemli Mevzular :twisted:

Msn Adresini Kaydedersen Sevinirim...
Tekrar Hayırlı Olsun Ve Başarılar Diliyorum... ;)

eueuh noluyo lan burda...organizeyşın falan...blendax blendax derim başkada birşey demem
:LOL: kimse afiş hakkında birşey demiyo... ben yaptım nasıl olmuş :LOL: biraz fazla yağ koymuşum galiba

Salı günü CHORBA grubu son studyosunu yaptı. En iyi çalabileceğini düşündükleri parçalara çalıştılar. Muhtemel bir şarkı listesi oluşturmaya çalıştı. Ancak iş yine çorbaya döndü. 3 koca adam bir liste çıkaramadı. Yetmedi Nedjima Bar'da çetin bir tartışma süreci başladı. Yine olmadı. Ne çalacağımızı hala bilemiyoruz. Şu parçalar kesin çalınacak :
Hendrix - purple haze, little wing, hey joe, red house
Floyd- Comfortably numb

Geri