Frekans (Pop-Rock) - Izmir

Evet her persembe Guardian'dayız..
her cuma-cumartesi'de Bios Bar'dayız.. Bu cuma soulstaff programı nedeniyle calmıyoruz.. cumartesi aynen devam programa...

5 6 defa izleme şansı yakaladığım grup bayada iyilerr manisadan geliiyoruz valla sizi dinlemeyee burda gördüm bornava guardiandada çıkıyomuşsunuz çok sevindim falla isteklerinizi buraya yazabilirsiniz demişsiniz şimdi aklıma bişi gelmedi 8O daha önce himden bişilier çalmanızı çok istemiştim ama vokaliniz gitaristimiz çalamıyo demişti çalsan iyi olur bee sankii :p yaw aslında saoundunuzda ii çokta önemli diil yaa öff çok uzattım...

Arkadaslar grubu takip ediyorsanız izmir'deki herkesten farklı calmaya calısıyoruz cizgimizi daha cok pop-rock cizgisine cekmeye calısıyoruz.. Eskiden Him-Rasmus-Placebo-Muse hepsini calıyoduk fakat grupta kimsenin tarzı bu tip gruplar degil.. hepsine saygı gösteriyoruz fakat daha cok pop-rock seylere yönelmeyi tercih ettik.. Herkes bunları calıyor zaten

Him'den Join me in death calardık zamanında takip ettiysen eskidende bizi.. yanlıs anlamıssın sanırım yeni frekans ekibiyle provasız calmıoruz onları demistir vokalistimiz :) calamıyoruz diye bir sey yok :) grupta demokrasi var.. Calamamak ile calmamak arasında buyuk farklar var
;)

Bu arada bir dipnot: Imzamdaki myspace adresi frekansın resmi myspace'si degil benim kendi kisisel myspace'm..

Bu hafta persembe guardian programı 1 hafta tadilat nedeniyle iptal oldu.. Cuma bios programıda soulstaff programı sebebiyle iptal oldu.. Cumartesi biosta gorusmek üzere

Frekansla kalın...

hımmm aldım ben msjı yaa ;) tamam ben sana çalamıyosundur demedim zatenn biliyoruz hepiniz yeteneklisinizde ben bana söyleneni söliyim dedim sadece :p bak şimdi utandım ısrarla yalan sölemek zorunda bıraktığımdan :oops:
yaa sizin tarzınızı beğeniyorum zaten de arada serpiştiriyosunuzdur belki die istemiştim ben neyse işte bukadar kıvırabildim idare ett..

Yaf Guardiana gittim dün akşam tadilat nedeniyle değilde cenaze nedeni ile kapalı yazıyodu kapıda :) sabırsızlıkla bekledim perşembeyi ve tüm söylentilere rağmen gittim guardiana ama bir baktım siz yoksunuz. Yoksunuz diye üzüldüm birde üstüne rezil ıslandım tam koptum yani :p Bugün de çalmıonuz. Yarın ve devamında da ben yokum. Desene bu hafta sizi seyredemicem. :cry: Bugün son günüm izmirde kapanışı sizinle yapmak isterdim ama Frekaslar tutmadı sanırım :cry: Bu arada ileriye yönelik İstanbulu düşünmüyormusunuz :bilmem Yani İzmirin en iyisisiniz diyorum ama istanbulda pazar sağlam. Teklif mi yok İstanbuldan yoksa siz mi tercih ediosunuz İzmiri? Bu arada çağlar, senin myspace'in olduğunu biliom zaten frekans adına değil de senin adına yazmıştım o satırları ;)

Evet bizde tadilat nedeniyle sanıyoduk fakat cenaze sebebiyle kapalıymıs :( Burdanda tum guardian ailesine bas saglıgı diliorum tum frekans adına..

realblonde belki baska zamana artık :) istanbula gelmeyi dusunuyoruz fakat elimiz bos gelmek istemioruz acıkcası.. burda calısmalarımız ev studyomuzda hergun devam ediyor yakında suprizler var..

Myspace'yi duzelttim artık calıyo sanırım :) o benim yaptıgım bi sarkının melodi ve solo bolumu 50snlik calan..

Bugun biostayız 23:30 herkesi bekleriz...

SEra__ demiş ki:
hımmm aldım ben msjı yaa ;) tamam ben sana çalamıyosundur demedim zatenn biliyoruz hepiniz yeteneklisinizde ben bana söyleneni söliyim dedim sadece :p bak şimdi utandım ısrarla yalan sölemek zorunda bıraktığımdan :oops:
yaa sizin tarzınızı beğeniyorum zaten de arada serpiştiriyosunuzdur belki die istemiştim ben neyse işte bukadar kıvırabildim idare ett..

:):):) aralarda calıyoruz soyledigin gibi bakalm amac aslında ömürboyu cover calmak degil :) yakında....

Morissey- let me kiss you çok küsel bi parçaymış biraz muse-sunburn ezgilerini aldım. Gitar ve drum uyumu süper. Çağlar sana hediye ediyom bu parçayı :) Bu arada rüyayı dinledim. BAYILDIM. Hepsini yüklersen bir crunch olur bence dikkat :D Soyleyin bu gruba sizi amatör gruplardan çıkarsınlar. :p Çok küsel bi sound, bir parça jack daniels yarışmasında bestede 1. seçilebilir :LOL: Benden geçer not aldı ;) Bu arada eski myspace de 29 yaşında diyodu şimdi de 84'lü olduğun yazıo myspace de arada 6 yaş fark var hankisi doğru ?
:LOL:

84lu oldugum dogru :) eskisi myspacenin bana laik gördügü yastı galiba :)

Rüya benim parcam tamamını ufak ev studyomda kaydettim ama sadece melodi ve solo partını koydum vokalleri ve parcanın tamamını kaydettigimizde yayınlıcaz zaten

Frekansla kalın..

selam arkadaslar...repertuariniza the kooks dan naive yi almayı dusunuyor musunuz?calarsaniz cok sevinirim :LOL:

tesadüfen girip dinledik ve gercekten cok begendik.burdaki yorumlar ne derece etkili oluyor bilinmez fakat şunu belirtmek istiyorum saksafon gruba ayrı bi renk katmış parca seçimleride hoş.
fanınız olmamızı engelleyecek bişey bırakmamışsınız..
umarım bornovada daha sık çıkarsınız
kolay gelsin:)

unholy_goddess demiş ki:
tesadüfen girip dinledik ve gercekten cok begendik.burdaki yorumlar ne derece etkili oluyor bilinmez fakat şunu belirtmek istiyorum saksafon gruba ayrı bi renk katmış parca seçimleride hoş.
fanınız olmamızı engelleyecek bişey bırakmamışsınız..
umarım bornovada daha sık çıkarsınız
kolay gelsin:)

Cok sagol yorumun icin...

Suanki Frekans programını tekrar hatırlatıyorum:
Persembe : Bornova Guardian Bar
Cuma-Cumartesi : Alsancak Bios Bar

selam, arkadaşlar, bu grubu cok begınıyorum dinlerken kendimden geçiorum herkese tavsiye edrimmm, kasetlerınide sabırsızlıkla beklıyorummmmmmmmm...... herkese cok cok selammm

Geri