Frekans (Pop-Rock) - Izmir

Sıkı bir frekans takipcisi olarak,guardiandaki sahnenizi merak etmekteyim.Hatırladıgım kadarı ile guardian'ın sahnesi frekans icin baya kucuk(alan olarak)?Sorun yasamıosunuzdur umarm:)

:) bişe farkettim :dans söylesem mi söylemesemmi muallakta kaldım :LOL: frekansonline a girmiştimde, istanbulda olduğumdan mıdır nedir, resimlere falan biraz detaylı baktım sanırım, resimlerde manken usulü mont ve t-shirt ortak kullanılmış sanırım. İkisinde de ortak Aydok. Belki göze çarpan bir detay değil ama yüzümde çok tatlı bir tebessüm bıraktı bu konu, çok hoşuma gitti, çok tatlısınız :oops: Yaf Çağlar forumdan va maillerden bu aralar uzaksın şu jazz çalan mekanların isimlerini alamadım senden, logocazzın web dizaynınıda yapmışsın aşinasın diyerekten rahatsız ettim de her gün açılan telefonların önüne geçemedim be :cry: abi bittim ben önümüzdeki hafta sonu buradalar ölüm fermanım hazırdır..ÖLDÜM BEN ÖLDÜM ;) biraz geç oldu ama biliyorsan yine de yazarsan sevinirim, 1 hafta daha var belki kendimi affettiririm BEEELKİ
:bilmem Bu hafta sonu misafirleriniz de varmiş hadi bakalım, size iyi eğlenceler, bize frekansı beklemeler :)

Slm Çağlar! Gerçekten süpersiniz ewet ewet süper SİZ siniz :) Taa Manisalardan gelioz vala sizi dinlemeye.Gerçi yeni keşfettik sizleri biraz geç kaldık sanırım ama zararın nersinden dönersek kardır :p manisada sizin reklamınızı yapmaya başladım bile reklam benden hadii yine iyisiniz:p senin sesinde çok güzel çağlar love songu çok güzel sölüyosun gerçi başka bişey sölediğini duymadım ama şaka şaka hemende alınma yaa valla güzel yaa valla bakk güzelll:D haftaya görüşmek üzere guardian da çok eğlenen masa var ya bak biz oyuzz anlaştık:D hade byyy

Selam arkadaslar

Yorumlarınız icin cok tesekkur ederim..
Grubun sözcüsü beni sectikleri icin sadece buraya ben yazıyorum :) fakat derslerim ve özel islerim dolayısıyla pek fazla internete giremedim ama burdayım biraz gecte olsa :)

Bir suprizim var :

Frekans - Fresh
Frekans - This Love
Frekans - Perhaps

demolarını koyuyorum isteyen dinleyebilir.. Yorumlarınız icin tekrar tesekkurler..

Bu hafta Cuma gunu (bugun) Cem adrianla beraber biostayız..

bir zamanlar samsunda kurulan frekansla yakından uzaktan alakası var mı grubun merak ettim. frekans uzun süre turgay ve frekans olarak takılmıştı. sonra turgay ayrılıp frekans olarak devam etmişlerdi. sanırım 2001 yılında eskişehirde bi festde izlemiştim onları. fena değildi.

alakası yoksa sanırım isim hakları falan olmadığı için sorun olmaz. zaten bence her ilde bir frekans olması yurt adına sevindirici bir gelişme olacaktır.

saygılar.

yoo link gayet çalışıyor play tuşuna basmak lazım sadece :D

bu arada süper olmuş gerçekten çok beğendim saksafon solosu flan çok kaliteli geliyor sound...

triad demiş ki:
bir zamanlar samsunda kurulan frekansla yakından uzaktan alakası var mı grubun merak ettim. frekans uzun süre turgay ve frekans olarak takılmıştı. sonra turgay ayrılıp frekans olarak devam etmişlerdi. sanırım 2001 yılında eskişehirde bi festde izlemiştim onları. fena değildi.

alakası yoksa sanırım isim hakları falan olmadığı için sorun olmaz. zaten bence her ilde bir frekans olması yurt adına sevindirici bir gelişme olacaktır.

saygılar.

Hayır ilk sayfamızda frekans ismini nasıl aldıgımıza dair bi bilgi var sanırım.. ama tekrar yazayım: Grubun solisti Aydok ve ben (caglar) daha once baska bir grupta calıyorduk (Alive).. benim bar hayatıma basladıgım grup olan zamanın Sugarblue elemanlarıyla birleserek bu ismi aldık..

Eskisehirde aydok ve ben haric jazz festivalinde Evren,Engin,Orcun,Barıs Logos Quarted olarak caldılar.. (www.logoscaz.com)

Suanda Frekans calısmaları hızla devam ediyor.. Besteler vs.. hepsini cok yakında burada ve sitemizde yayınlıcam zaten (www.frekansonline.net)

çok güzel grup... son bi kaç programdır, programlı ya da programsız kaçırmadan takip ediyoruz... :)

merak ediyorum, sözleri " she is cool. she is fun. she is the only one ı want" gibi olabilecek bi şarkı söylüyo musunuz.. bi guardian programı çıkışı kendi kendime söylediğimi fark ettim..kimindir, ismi nedir ... yoksa ben mi uyduruyorum.... :)

Selam arkadaşlar hepinize,
Forum sayfası hakikaten terkedilmiş görünüyodu baradır. Renklenmesne sevindim. Bu arada haftaya izmirdeyim :LOL: , gelçem falla çağlar bey ve grubu sizi islemee :dans YUPPPPPİİİİİ. İnşallah bir aksilik çıkmas. Bu arada cazz sevenlerde beni öldürecek. Helvamı gönderirim... çağlar sana özel fıstıklı ve iyi kavrulmuş tarafını versinler. :LOL:

roxanne demiş ki:
çok güzel grup... son bi kaç programdır, programlı ya da programsız kaçırmadan takip ediyoruz... :)

merak ediyorum, sözleri " she is cool. she is fun. she is the only one ı want" gibi olabilecek bi şarkı söylüyo musunuz.. bi guardian programı çıkışı kendi kendime söylediğimi fark ettim..kimindir, ismi nedir ... yoksa ben mi uyduruyorum.... :)

şarkı she parfümünün reklam müziğiydi süper dimi :D:D
şarkının adı she is the one ama söleyeni belli diil :p

orhun_7 demiş ki:
roxanne demiş ki:

çalıyolar yani...:)
tüh ben de kendimi deha sanmıştım bi an:p
netten araştırınca da bi tek reklam bilgisine ulaşabildim, kim yapmış acaba... başarılı işmiş....

roxanne demiş ki:
orhun_7 demiş ki:
roxanne demiş ki:

çalıyolar yani...:)
tüh ben de kendimi deha sanmıştım bi an:p
netten araştırınca da bi tek reklam bilgisine ulaşabildim, kim yapmış acaba... başarılı işmiş....

kimin yaptıgını bilmiyorum bende var mp3 olarak ama söleyeni yazmıyo..

Site

Yaf site ne yanlızlığa terk edildi be, üzülüom falla arkadaşlar inci tanesi gibi dağıldınız. Sınav zamanı sanırım yoğunluk azalmış.Çağlar bak zaten bitek sen gruptan yaşıodun :p sende yoksun be çocuuuum :LOL: nasıl takip etçesss sizdeki kıpırdanmaları :cry: Biraz hareketlenmek için detaylaramı insek, Herayı mı çağırsak buraya, yoksa Bostanlı sahilindemi ziyaret etsek sizi İzmirde? :LOL: ... Valla haber alamıoz artık sizden. Frekansonline da Warning verio, para ödenmedi sanırım :D ,Özletmeyin kendinizi lütfen yaf. Sizi sevenler var yapmayın .Sonra kim gelcek konserlerinize size konfeti atmaya, kim alkışlıcak sizi, küçük bi titreşim gönderin lütfen... ;) ÖZZZ LEEE DİİİK.

Yanlızlıga terkedilmedi geldim :) biraz bosta kaldı sadece sebebide ev,iş ve okul durumlarının ust uste gelip hic zaman bırakmaması..

Neyse Frekans'ın websitesindeki sorun duzeltildi.. Para odenmediginden degil arkadasımız sandıgımız bi insana guvenip sifreleri vermemizden kaynaklandı.. Suanda site acık ve aktif durumda 2 domain kullanıyoruz..

www.frekansonline.net
www.frkns.net
birde myspace var olmazsa olmaz :) www.myspace.com/frekansonline

Frekans tanıtım videolarını ve cover mp3lerini ekledim..yakında bestelerin demolarıda cıkacak onlarıda siteye gondericem..

Roxanne : O sarkı she parfumunun reklam single'ı.. Sarkı yabancı birinin degil istanbulda cingle mingle adlı sirket yapmıs sarkıyı parfum reklamına ozel soyleyende türk bi solist.. ismini unuttum ama istanbulda falan cıkıyolar biyerlerde..

Geri