Dede

furkan benim..hayır benim..hayır benim..hayır gerçek furkan benim:)
yepisyeni ve bomba gibi geliyoruz..tüm dostlara selam..
bu arada yaşasın JOKER kardeşliği..herkesi yeni jokere bekleriz..

grubun kayseriyle bağlantısı var sevgili kardeşim..
çok kasıyorum ama halen elektronik mühendisliğinden kalan bi kaç uyuz dersi veremiyorum :) ama artık sona iice yaklaştım yane.. bu dönem daha çok istanbulda olucam..

NOT: TESEKKURLER BORACIM..umarım bu yeni başlangıç hepimiz için iyi olur..tüm DEDE elemanlarına ve DEDE severlere selam..(bu dede sever lafı çok fetiş oldu bea:)

teşekkürederim artizz kardeşim..umarım ki hep beraber güzel işler yapacağız..DeDe şuana kadarki en iyi grubum..grup elamanlarına tekrar teşekkür ve sevgilerimi sunarım..kısa zamanda kaynaştık ve alıştık birbirimize..kimyamız tuttu anlıycaanız :)
DeDe türkiyeyi sarsacak eminim... :)
buarada 'bora'ya 23ünde KEMANCI da başarılar dilerim 8)
bi engel çıkmazsa gelicem boracım...

evet güzel bi çalışmaydı..umarım daha iyiye gidicek herşey..sevgili grup elemanları e-mail lerinizi kontrol edin..bi kaç gün içinde mail yollayacağım size..

neler olmuş görmeyeli enkaz altında kalmıştım yeni çıkabildik...Web page felam bilmem neler murat gitmiş,bora=kemancı felam olmuş...
Neyse başarılar...Emre sana extra başarılar kardeşim ÖSS denen 3saatlik kader savaşında

fofay demiş ki:
neler olmuş görmeyeli enkaz altında kalmıştım yeni çıkabildik...Web page felam bilmem neler murat gitmiş,bora=kemancı felam olmuş...
Neyse başarılar...Emre sana extra başarılar kardeşim ÖSS denen 3saatlik kader savaşında
teşekkürler :D
en yakın zamanda görüşmek üzere... :D

Geri