Dede

grubumdaki sevgili dostlarımı Rock&win yerışmasındaki performanlarından dolayı tebrik edrim..kendi seviyemizin ve kalitemizin bilincindeyiz ve hedeflerimize emin adımlarla basamak basamak ilerliyoruz..
DeDe Rock&win performansıyla amatör müzik piyasası içindeki yerinin önemi göstermiştir..ilk kez tüm üyeleriyle tam kadro sahne alma inkanı olan ve kısıtlı imkanlar dahilinde çalışmalarını sürdüren bir grup için İLK gecesini Saklı kentte geçirmek gerçekten gurur verici..
grup elemanlarımı tekrar kutlarım emeğinize sağlık çocuklar..çalışmaya devam!! :)

dededen yazan arkadaşa teşekkür.demoyla ilgilenmişsin.bi ara ben de kaydınızı dinlemek istiyorum.
bu arada şu rock em win dalgasını pek takip edemedim bize fotolar falan ya da kayıtlar ulaşçak mıymış.
bi de demomuzla ilgili olumsuz bi eleştirin varsa bizim başlığa yazarmısın.

çok yol katetmişsiniz çocuklar bravo..Atlı karınca gerçekten çok güzel bir hal almış.Bu arada vokalin sesi gerçekten çok güçlü,emre'ninde saçları uzun hali,Onat'ın solosu çok hoş...
Çabalayan insanlar sizlere selam olsun.
Saygılarımla....

www.dejavu.web.tr

Baya baya bir geç oldu farkındayım ama DEDE başlığını daha yani gördüm (internetle pek içli dışlı değilimde :D
Grubun diğer elemanlarını bilmem ama Furkan abi sen harbiden çok sıcak bir adamsın (yani bizim asosyal bateristimizle bile muhabbbet kurduğunu görünce saklıkentte 8O , baya şaşırmıştık ne yalan söyliyim :D
hepinize başarılar diliyorum umarım her şey istediğiniz gibi gider...
Bol şans...

tamerss demiş ki:
Baya baya bir geç oldu farkındayım ama DEDE başlığını daha yani gördüm (internetle pek içli dışlı değilimde :D
Grubun diğer elemanlarını bilmem ama Furkan abi sen harbiden çok sıcak bir adamsın (yani bizim asosyal bateristimizle bile muhabbbet kurduğunu görünce saklıkentte 8O , baya şaşırmıştık ne yalan söyliyim :D
hepinize başarılar diliyorum umarım her şey istediğiniz gibi gider...
Bol şans...

teşekkür ederim sevgili kardeşim o sizin sıcaklığınızdı..umarım tekar görüşebiliriz, çalışmalarınızda başarılar dilerim.. tanıştığıma çok memnun oldum :)

Geri