Hayal (Alternative Rock) Ankara

Arkadaşlar merhaba hepinizi candan kucaklarım.

Sayfanız hayırlı olsun öncelikle yeni çalışmalarınızda yine muco productionda buluşmak üzere her zaman yanınızdayım kayıtlarda konserlerde nerde ihtiyacınız varsa :)

Emre

''''Marnard-chino'''' abi varya ben bu nicki bi yerde okudum gördüm arastırıyom şimdi tanıdık bu herif inş. o herif değildir.......başk bi rock sitesinde de formunu okudum ama bakıyorum şimdi...

''''Marnard-chino'''' Bide bak hayal in sitesine gir ''soner_1907 '' nickli şahsiyet benim.....aylardır hayal formuna onlarca msj attım....yani...ordan profile bak msnden bana ulaş......o kadar yeteneğin vardır herhalde ....bak önümüz bayram burda yokum hade Bekliyorum Seni en kısa zamanda puahaha :LOL:

Gerçeği yazdığın için teşekkür ederim Soner'ciğim... İsteyen olursa msn adresini vermekten kaçınmam. İlgine çok teşekkür ederim. Sağlıcakla kal. Ayrıca Emre!!! :) Çok sağol kardeşim,kayıtlardaki yardımın ve gırgır konularınla bizi hiç yalnız bırakmadın. Her zaman yanımızda ol,sana çok ihtiyacımız var. Bu arada bilmeyenler vardır mutlaka! Emre Arda ERDENK,''O Gün Gibi'' isimli şarkının söz yazarıdır,emekleri ve dostluğu unutulmazdır,unutulmayacaktır... Hayal Grubu'na destek veren herkese çok teşekkürler. Besteler hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz arkadaşlar...

Hayal'in geçmişte söylediklerine inananlar göle yoğurt mayası çaldığını iddia eden insanlara da inanırlar. Hadi Hayırlısı. Allah sonumuzu Kadim Eylesin...

İn$allah tekrarlamazsınız... Ba$arılar.

Hayal Grubu'nun geçmişten bugüne ve daha da ileriye taşıyacağı en önemli şey besteleri olacaktır... Her insan gibi hepimizin hataları olmuştur... Hataları kabullenmek ve tekrar etmemek bir erdemdir. Biz bu erdeme ulaşmaya çabalıyoruz. Destekleri için Tansiyon 12.8 ve Drednat Gruplarına teşekkür ediyor,başarılarının devamını diliyorum. Saygılarımla... Korhan BORA

nicegirl_fb ye sanırım emre ile konuşan kişi sensin insanın yaptığı işin böyle beğenilmesi hoş. Yaptığımız işlerin bir kısmını en azından ben yeni bir ad altında devam ettirmeye çalışıyorum. Kargaşa ruhu her yerde :)

evet o benimm :) bu arada evet kargaşa her zaman kalbimizde yaşayacak :!: hayal grubu tam gaz devam ;)

bi mesaj ortalığı duman etmiş ya helal olsun sevgili hayal grubu eleman ve dinleyicileri:) geçmiş geçmişte kalmıştır yepyeni kadro yepyeni besteler ve yepyeni bi hayal!!!! bilmem uzatmaya gerek varmı

canım arkadaşım mavisakal seni HAYAL'le mutlu görmek çok güzel; benim hayatıma çok şey kattın umarım HAYAL'le de çok güzel şeyler paylaşacaksın...
Yaptığı işin kalitesinin farkında,buna rağmen kendini ''küçük dağları ben yarattım havasına'' sokmayıp ''abi bizi kötü eleştirin'' diyebilecek kadar yürekli arkadaşlarımın olduğu grup...
Yolunuz her zaman açık olsun...

Hep birliklte iyi-kötü günler bırakıyoruz geride ve güzel anıları saklıyoruz montumuzun iç cebinde... Unutamayacağımız bir anımız da bu bayram olsun. En güzel bayramlar bizlerin ve sevdiklerimizin olsun... Sevgilerimizle... HAYAL

mavisakal20 demiş ki:
...geçmiş geçmişte kalmıştır yepyeni kadro yepyeni besteler ve yepyeni bi hayal!!!!

Sevgili dostumun bu sözlerine sonuna kadar katılıyorum..
Bende bu grubun yeni bir üyesi olarak, 'Hayal' geçmişindeki olaylara entrikalara ya da yapılanlara dair fazlaca bilgiye sahip olmayan birisi olarak;
bu forum ziyaretçilerinden beklentim,
grubun şarkılarına ve demolarına dair eleştirilerde bulunmaları..
Görülmeyen şeyleri bazen başkaları görür, farkedemediğiniz açıları bir başkası keşfeder.. Bu sebepten, üretilenlere dair yorumlar inanılmaz kıymetlidir..Lütfen esirgemeyiniz..

Yukarıda yazılanlar arasında;
grubun genel yapısına dair övgülerde bulunmuş olup, motivasyonumuzu artıran dostlara da 'Hayal' adına tekrardan teşekkür ediyorum..

şuan hayal.anatolianrock.com da demolar bölümünde 3 parça var sanırım forumun ilk mesajında sevgili korhan parçaların linklerini bırakmış. siteden ve forumdan parçalara ulaşabilirsin
geç oldu ama herkese iyi bayramlar :)

korhan kardesım sakın yıpranmayın dim dik ayakta kaldınız seni ve mustiyi tanıyorum gücünüzü tüm HAYAL e yansıtmıssınız gruba yenı katılan arkadaslarada tüm kalbimle basarılar dılıyorum saygılar...

Hayal İzmir'de...

Uzun süredir eski bestelerin aranjelerini yenileyen ve dahil olan bestelerin kayıtlarına kapanan grubumuz, konser programlarına başlıyor. Bu zaman zarfı içerisinde yeni bestelerimizi ve yepyeni repertuarımızı merak eden ve sabırla bekleyip bizi destekleyen sizlere teşekkür ediyoruz. İzmir'de görüşmek dileğiyle...

Yer : Punta Bar
Tarih : 25 Kasım 2006
Saat : 21:00
Giriş : ---
Yaş sınırı : 18+

Geri