Hayal (Alternative Rock) Ankara

Dün Nedjima'da bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkürler. Her ne kadar tarzımızın oraya uymadığı gibi düşünceler olsa da biz çok eğlendik,kısmen de eğlendirdiğimizi gördüğümüz için sevindik. Emre'nin bileğinin incilmesiyle de konseri kısa tuttuğumuz için özür dileriz. Başka bir mekan ve başka bir konserde daha uzun süre sizlerle olabilmek dileğiyle...

* Merak edenlere; Emre'nin bileği iyi,hala hareket edebiliyor ;)

:) merak eden olduunu sanmıyorum ama :) herşey yine tam gaz devam ediyor sadece ufak bi tatil atlatıp yine karşınızda olucaz :) herkes kendine iyi baksın en kısa zamanda görüşmek üzere :)

Emre gayet iyi... Hiç bir sorunu yok! Ayrıca radyo programına onlarca grup arasından sizi önerdim. Forumdan yollanan basitçe bir teşekkür yerine telefonumdan bana ulaşabilirdin. Söylediğin saçma-sapan şeyleri saymıyor, hatta bundan böyle senden ve grubundan şahsıma veya Hayal'e karşı herhangi bir incelik,nezaket,vs. beklemiyorum!! Forumu kirletme yeter..! Saygılarımla... Korhan BORA

Blackcold demiş ki:
Emre gayet iyi... Hiç bir sorunu yok! Ayrıca radyo programına onlarca grup arasından sizi önerdim. Forumdan yollanan basitçe bir teşekkür yerine telefonumdan bana ulaşabilirdin. Söylediğin saçma-sapan şeyleri saymıyor, hatta bundan böyle senden ve grubundan şahsıma veya Hayal'e karşı herhangi bir incelik,nezaket,vs. beklemiyorum!! Forumu kirletme yeter..! Saygılarımla... Korhan BORA

Korhan senden bir şey isteyen olmadı, kendine gel!!!

Bir daha da arama tamam mı?

Kime yazıyoruz kim cevap veriyor :) Neyse... Web sitemizden bestelerimize çeşitli yorumlar geliyor. Değerlendirmeye alıyor ve daha çok çabalıyoruz. İlginiz ve alakanız için teşekkürler.... ( Cihan'ım sana da sevgiler ;) )

korhan sana burdan ulaşsak daha erken haberin olucak ne iş :)
bu gereksiz tartışmayı umarım güzel bi şekilde sonlandırıcak kadar büyümüşüzdür!!!
yakında güzel haberlerle sizlere ulaşıcaz umarım takiptesinizdir :)

Hayal @ Biziz Rock Bar

Playlist çalışmamızın sonlarına yaklaşırken vereceğimiz bu konsere tüm dinleyicilerimizi bekliyoruz...

Yer : Biziz Rock Bar
Tarih : 18 Mart 2007
Saat : 19:00
Giriş : 8 YTL
Yaş sınırı : 18+

yDO39051.jpg

Tarih : 22 Nisan 2007, Pazar
Mekan : If Performance Hall (Ankara)
Kapı Açılışı : 18:00
Giriş : 5 YTL
Sahne Alacak Gruplar : Hayal, N.B.K., Tuşe, Exe

Hayal - ExE - Nükleer Başlıklı Kız gruplarının katılımıyla 22 Nisan 2007 Pazar günü gerçekleşen Lösemili Çocuklar Yardım Konserinin geliri, tarafımdan LÖSEV'e bağışlanmıştır. Bu bağışı konsere destek veren herkes adına yatırdığımı bildirmek isterim. İlginiz ve sağduyunuz için teşekkür eder, saygılar sunarım... Korhan BORA

2nw32405.jpg

Müziğini kitlelere yansıtmak ve albüm hedefine daha net ilerleyebilmek için grubumuzda kadro değişikliğine gidilmiştir. Eskisinden çok daha aktif bir biçimde beste çalışmalarına hız vereceğimizin ve mümkün olabildiğince hemen her ilde sahne alacağımızın müjdesini veriyoruz. Yeni dönemde hep birlikte olabilmek dileğiyle... Hayalleriniz Umudunuz Olsun..!

Geri