Hayal (Alternative Rock) Ankara

ödev ödev ödev derken yazmayı unuttum ben size yaa :oops: kusura bakmayın :oops:
emrahcım canım süperdin seni seviyoruzz ;) :LOL: :p
barakaya gelemedim ama iyi ki gelmemişim diorum :)
başka konserlerde görüşürüz artık... ;)

Melek Bar Konseri için bütün hazırlıklar tamam. Mood Grubu ile birlikte sahne alacağımız bu konsere herkes davetlidir...

Yer : Melek Bar - (My Way)
Tarih : 26 Kasım 2006
Saat : 18:00
Giriş : 5 Ytl - (İlk Yerli İçki)
Yaş sınırı : 18+

emraherg demiş ki:
...ve sanırım o gece bira 3 YTL olacak...

Yahu ben bazı seyleri yanlıs anlamısım arkadaslar, o yüzden size bööle sevinç gözyaşlarıyla bi haber verdim dün 8)
Bira 3 değil, yine 4 YTL olcakmış sanırım o gece.. :roll:
Neyse, ekonomik durumlara çok fazla değindik yahu :p
Bunlar işin extra ayrıntıları tabii..Siz gelin, müziğimizi dinleyin, kötü-iyi yanlarımızı kafamıza kafamıza vurun :) Aynamız olun: Bizi bize gösterin!
O yeter.. ;)

Melek Bar konserimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkürler... Hep birlikte eğlenip,eğlendirdiniz. Vaktin nasıl geçtiğini anlayamadık.İnanın sahneden bakıpta o güzelliği görünce bir kaç saat daha sahnede kalmak istedik. Destekleriniz için teşekkürler...

herkese geldiği için çok teşekkür ederim bizi yanlz bırakmayıp her konserimize üşenmeden yorulmadan gelenler de gözüme çarpmadı diil :) ya emrah şu telefonla alınan kayıtları ne zaman ulaştırıcan :)sevgili mood grubu sahnede bi harikaydı saolsunlar bizi yanlız bırakmayıp geceye süper bi performansla katıldılar :) bide son olarak beyaz şeytan ve ogün gibideki performansları için herkesi tek tek kutluyorum saolun iiki warsınız

Bu gülen suratlarınız hiç asılmasın hayal biraderlerim benm ;)

hayalos6.jpg

_hayal_ sadece konserlere mi gidiyorsunuz?
albüm yaptınız mı veya düşünüyor musunuz?
sizi çok beğendik! :D
başarılarınıza devam...!!!

_gothick_ demiş ki:
_hayal_ sadece konserlere mi gidiyorsunuz?
albüm yaptınız mı veya düşünüyor musunuz?
sizi çok beğendik! :D
başarılarınıza devam...!!!

Sadece konserlere mi gidiyorsunuz derken neyi kastettiğini anlayamadım açıklarsan sevinirim.

Albüm yapmadık ama beste grubu olarak amacımız doğal olarak müziğimizi yansıtabileceğimiz bir albüm yapmak.

Bizi beğendiyseniz ne mutlu bize.

Teşekkür ederim grup adına.

yani konserler dışında başka yaptığınız etkinlikler var mı demiştim?
neyseki sorumun yanıtını aldım!
ilginize teşekkürler.....

hakkaten yazamadım bi turlu ben de, kavelde cok guzel bi program islemiş olduk, hayal e özellikle de emrahcım sana tesekkurler, yeni programlarda görüşürüsss ..... :D

16 Aralık C.tesi günü saat 19:15'de Başkent Radyo bünyesindeki ''Hedef Albüm'' Programının konuğu olacağız. Eğlenceli geçeceğine inandığım bu söyleşiyi dinlemenizi tavsiye ediyorum. 104.2 - Başkent Radyo

_gothick_ demiş ki:
............
..sizi çok beğendik! :D
........
HuahA, süper yaa :D
Teşekkür ediyorum ben de tekrardan.. Mutlu ettin bizi..

ipeeeeek demiş ki:
hakkaten yazamadım bi turlu ben de, kavelde cok guzel bi program islemiş olduk, hayal e özellikle de emrahcım sana tesekkurler, yeni programlarda görüşürüsss
Çok sağolun gelip bana ve grubuma destek olduğunuz için.. ;) öpüyorum seni ipeNkcim..

kesinlikle çok keyifli bir röportaj oldu!!ama ne yazık ki çok kısa sürdü!
genede keyifliydi o yarım saat..;)

Geri