Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

WP_20160102_19_22_41_Pro.jpg

Soldan sağa: 1. Carvin DC400
2. USA Dean MAB Gloss Natural
3. Fender Custom Shop Custom Deluxe Stratocaster
4. Carvin DC200
5. 1984 Ibanez DT355
6. 1993 Japon Fender Squier Series Stratocaster
7. Custom Built G&L Legacy
8. Gibson Les Paul Goddess

Vakit buldukça askı montajı yapıp gitarlarımı asıyorum. Zulada bir kaç tane daha gitar var yakında onları da asacağım. Bu arada askı yükseklikleri özellikle bu şekilde ayarlandı,. Uzun vadede duvarla ilgili yeni bir projem olacak, gerçekleştirebilirsem buradan paylaşacağım.

Vakit buldukça askı montajı yapıp gitarlarımı asıyorum. Zulada bir kaç tane daha gitar var yakında onları da asacağım. Bu arada askı yükseklikleri özellikle bu şekilde ayarlandı,. Uzun vadede duvarla ilgili yeni bir projem olacak, gerçekleştirebilirsem buradan paylaşacağım.
Hocam Gibson'ı en alta asarken hiç mi içiniz acımadı, yazık değil mi o da gitar değil mi neden dışladınız onu... :cry:
Neyse şaka bir yana çok güzel duruyorlar :D

68057 eklentisini görüntüle
Soldan sağa: 1. Carvin DC400
2. USA Dean MAB Gloss Natural
3. Fender Custom Shop Custom Deluxe Stratocaster
4. Carvin DC200
5. 1984 Ibanez DT355
6. 1993 Japon Fender Squier Series Stratocaster
7. Custom Built G&L Legacy
8. Gibson Les Paul Goddess
Tam olarak ne tarz bir işle uğraşıyorsunuz? Mermi olarak ise başlayabilirim.
Şaka bir yana hepsi birbirinden güzel aletler : ) Bayıldım.

kaç modeldi abanoz klavye studyo? 2000 ortalarında 92-94-96 model abanoz klavyeli studyolarım vardı. yine sesleri aynı değildi hiç birinin ama çok güzel gitarlardır abanoz studyolar severim ;)
benim aldıgım 2006 modeldi ama sanırım 2007 den sonra üretiilmedi abanoz klavyeli studio'lar... ben rosewood dan daha cok sevdim acıkcası, biraz sert karakterli tonları ama klavye cok rahat :)

Geri