Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Gitarımı değilde gitarıma takılı, çiziminden kesimine kendim yaptığım, ahşap truss rod coverlarını gösteriyim :)

Fus Ro Dah :)
Screen Shot 2017-05-16 at 7.28.37 PM.png

Bu arkadaş ışıkta düz ahşap gibi gözüküyor ama, karanlıkta üzerine işlenen yazı parlıyor.
Screen Shot 2017-05-16 at 7.28.53 PM.png

Bunuda sipariş üzerine yaptım. WengeWood ve Brass Inlay. Malumunuz PRS için :)
Screen Shot 2017-05-16 at 7.28.22 PM.png

Gitarımı değilde gitarıma takılı, çiziminden kesimine kendim yaptığım, ahşap truss rod coverlarını gösteriyim :)

102979 eklentisini görüntüle

Bu arkadaş ışıkta düz ahşap gibi gözüküyor ama, karanlıkta üzerine işlenen yazı parlıyor.
102980 eklentisini görüntüle

102981 eklentisini görüntüle

Hocam özellikle baştaki Skyrim logosunu ve alttaki şeyi (adını bilmiyorum :D ) çok beğendim helal olsun :)

102979 eklentisini görüntüle

102980 eklentisini görüntüle

102981 eklentisini görüntüle

Sonuncudan benim de almam lazım!

Kargo da kırılan Jackson Kvmg pro gitarımı yaptırdım. Kısa bir özet geçeyim mng kargo da başıma geldi olay ürünü yolladık parasını almak için ama fatura parasının bir bölümünü ödedikleri için parayı almadım. Bu miktar 600 tl di. Ayrıca 600 tl yi alırsam gitarı alamayacağımı söylediler. Bende ürünü alıp yaptırdım İstanbulda Rifat ustaya gösterdim gitarı harika şekilde onardı :)
WhatsApp Image 2017-05-17 at 23.39.46.jpeg
WhatsApp Image 2017-05-17 at 23.40.03.jpeg

Geri