Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

gitarlar ucuzda, bizim para birimi can çekiştiği için eli yüzü düzgün gitarlar pahalı. yurtdışında adam 500 euroluk gitara idare ederlik ucuz gitar gözüyle bakıyor, burada bende olsa öpüp başıma koyarım (yeniyim gitara)

tabi türkiye de extra pahalı satılması var gitarların. eskiden ona çemkirirdi gitar çalanlar hatırlarım ufaktan, şimdi ona razı olunur seviye e gelindi galiba, para birimi düzelirse tabi.

Hot Ice
"Flamed" Maple 1998 Kore Epiphone Les Paul Limited Edition Standard Plus
"Ice" Blue 1988 Amerikan Fender HM Strat

126074

Ülkeyi elimize aldık afedersiniz. Biraz zor düzelir.
Ülke ekonomisinin nasıl değiştiğini konunun ilk sayfasından itibaren görebilirsiniz. eskiden buralar Suhr'lardan ESP'lerden ibanez Prestige'lerden geçilmiyordu... Yine gibson fender felan paylaşanlar var ama hep belirli kişiler; okul bursunu biriktirip de ekipman felan alanlar kalmadı artık...

Çift humbucker manyetikli olmaması sebebiyle biraz ön yargı ve isteksizlikle fakat çoğu kişinin cebinden çıkarıp rahatlıkla verebileceği bir fiyata satın aldım bu gitarı. Manevi olarak çok değerli benim için hem ilk gitarım olması sebebiyle hem de diğer bazı duygusal sebeplerden dolayı :') Çok eski bir model, eğer yanlış araştırmalar yapmadıysam 92 yılından kalma -Washburn MG-20 marka ve modelde kendisi eğer bilgisi olan varsa beni de bilgilendirsin lütfen çünkü ne yazık ki hiç Türkçe girdi bulamadım gitar hakkında-, yaklaşık 1 yıl önce de benim elime geçti, hem de orijinal kutusuyla beraber. Bu fıstığın, kendisiyle başladığım gitar serüvenimde beni hiç bırakmamasını diliyorum...

Dosyalar

• IMG_20190412_222635.jpg
    IMG_20190412_222635.jpg
    152.7 KB · Gösterim: 458
Geri