Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

#1 "Tessa"

2015'de sıfır olarak almıştım İngiltere'den onlarca Gibson arasından deneyip. Dört senedir hala birlikteyiz kendisiyle :D
PSX_20190827_174237.jpg

PSX_20190827_174444.jpg
PSX_20190827_174556.jpg

Son düzenleme:
Gitar benim üretimim ama benim değil (çok değerli bir arkadaşımın oğluna yaptım) gurur duyduğum için burada göstermek istiyorum, 45 yıllık gitarcılık hayatımda çaldığım en muhteşem gitar. Burgu, potlar ve köprü haricinde tümü ile ben ve ortağım Ufuk Yılmaz tarafından yapıldı, Gövde alder sap flame maple, pickuplar 5,9 K A5

Dosyalar

• UC-Strat-1.JPG
    UC-Strat-1.JPG
    179.3 KB · Gösterim: 452
  • UC-Strat-3.JPG
    UC-Strat-3.JPG
    344.1 KB · Gösterim: 518
  • UC-Strat-2.jpg
    UC-Strat-2.jpg
    409.9 KB · Gösterim: 571
Sevgili zaferdemiroren ekipmanınız harika. Ancak detaylara takılınca o pembiş ev ve tanımlayamadığım mavi şeyin çok tatlı olduğunu odaya tat verdiğini itiraf etmeliyim. Benim de bir hobi odam var ve küçük şeylerle neşelendiriyorum. Aynı durumları görünce daha bir hoş oldu bana göre.

Sevgili zaferdemiroren ekipmanınız harika. Ancak detaylara takılınca o pembiş ev ve tanımlayamadığım mavi şeyin çok tatlı olduğunu odaya tat verdiğini itiraf etmeliyim. Benim de bir hobi odam var ve küçük şeylerle neşelendiriyorum. Aynı durumları görünce daha bir hoş oldu bana göre.

Evde 2 kadınla yaşayınca mecbur hertarafı pembe olan bir odada çalmak zorundayım :) keyfi değil mecburi :)

O Richie Kotzen tele muhtesem gorunuyor :) Gule gule kullanin.
Sapi soylendigi gibi baseball sopasi kivaminda mi? Izlenimleriniz nasil merak ettim...

Evet sapı biraz kalın ama ben genelde elime oturan gitarlar seviyorum bu sebeple bana çok iyi geldi ve 1-2 saatlik çalım sonrası hemen alışıyorsunuz . Sonra öteki gitarlar ince geliyor size :) ama en azından çalarken hissiyatı çok başka gitarı her anlamda hissesiyorsunuz

Gitarlar;
Dwemer Headless
Steinberger ST2-FPA Ftretless

Pedallar;
Strymon Riverside
J. Rockett Archer Ikon
MXR Delay
Earthquaker Levitation Reverb
Xotic AC Booster
Dunlup Crybaby Wah
Orange Kongpressor
Torpedo Cab Simulator