Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Kadroya yapılan son transfer =)
Fender Cabronita Telecaster.
Fender ve telecaster tarzında ilk gitarim sayılır. Biraz heyecan, biraz da bilmediğim sularda yüzmenin keyfi ile ilk izlenim olarak aşırı keyifli.
Hem tele tinilari hem de Fideli'tron manyetikler ile overdrive tonlari için istedigim tonlara ufaktan yaklaşıyorum.
Bir de Bogner La grange alirsam harika olur =)

144672 eklentisini görüntüle
144673 eklentisini görüntüle
buraya fuzz ve pog lazım. :D

6BE98A49-07BA-42BE-BB30-3CEC754915B9.jpeg

0DD76926-E9C4-4122-AACA-ACCEBCD11D58.jpeg

Zamanında rahat edemiyorum satacağım dediğim gitarı @hknsckn ’e emanet edip ağzım açık geri ayrılmıştım. O günden bugüne baya bir değişiklik oldu;

- ilk olarak köprü TB14 , sap SH2N idi, floydlu bir gitarda parlak olduğunu düşündüm. Köprüye PATb1b ve sapa 59N taktım, bu şekilde baya bir gövdelendi.

- TB14 LTD EC400 ün köprüsünde daha iyi olacak muhtemelen, hakeza SH2’de LTD’nin sapa gidiyor. 59N daha baslı olduğundan bence superstratta daha şık.

- ESP üzerinde OFR mevcut, her ne kadar nem alıcılı ortamda tutsam da gitarları ufak tefek korozyon oluşuyordu. Gitarın metal aksamlarını yine @hknsckn ile özel bir malzeme ile kapladık. Mat ve hafiften stealth bir hal aldı.

Ölüsünü severdim, dirisi tay bacağı oldu yeminle.

144908 eklentisini görüntüle
Zamanında rahat edemiyorum satacağım dediğim gitarı @hknsckn ’e emanet edip ağzım açık geri ayrılmıştım. O günden bugüne baya bir değişiklik oldu;

- ilk olarak köprü TB14 , sap SH2N idi, floydlu bir gitarda parlak olduğunu düşündüm. Köprüye PATb1b ve sapa 59N taktım, bu şekilde baya bir gövdelendi.

- TB14 LTD EC400 ün köprüsünde daha iyi olacak muhtemelen, hakeza SH2’de LTD’nin sapa gidiyor. 59N daha baslı olduğundan bence superstratta daha şık.

- ESP üzerinde OFR mevcut, her ne kadar nem alıcılı ortamda tutsam da gitarları ufak tefek korozyon oluşuyordu. Gitarın metal aksamlarını yine @hknsckn ile özel bir malzeme ile kapladık. Mat ve hafiften stealth bir hal aldı.

Sevgili @hknsckn Erkan Sızarlar ile birlikte Türkiye'de en beğendiğim iki luthierden birisidir. Güzel bir iş çıkartmış yine. Çok şık duruyor gitar.

144908 eklentisini görüntüle

Koprusu cok hos gorunuyor. Daha yeni yaptirmissiniz ama herhangi bir iyilesme ilk deneyiminize gore var mi?

Geri