Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

1606062229td4.jpg

bu da benim yavru yanındaki de kankası

gitar:1988 yamaha rgx612-a

secks demiş ki:
benim yaşıma gelene kadar kimbilir sizlerin de neleriniz olur inşallah da çalacak zamanınız olur mu onu bilemem, benim pek olmuyor :)

Sana Mısır'daki dedenden miras kaldı galiba :?
Adam bide aile fotoğrafı diye koymuş ya helal olsun valla bundan sonra idolüm sensin, büyük adammışsın :roll:

ŞOK OLDUM BEN

secks demiş ki:

aile fotoğrafı haa.:D yaklaşık hesapladımda en az 20.000 $ ordakilerin fiyatı. :LOL: bunu geçtimde benim eve sığmaz bu kadar gitar.zaten cuk kadar ev.70-80 m2 bişi.bunları koysam salon full dolar.adım atcak yer kalmaz.onun için bana zararlı bu kadar çok gitar. :LOL:

benimkinin resmini koycam ama bir bulsam ankarada kalmış hepsi.:D kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

aıle boyu resımden sonra yanasan olmadı :p... abı utanır ınsan daha resım koymaya:)... yılmayın arkadaslar ... :) devam resımlere:) bu arada o sıyah ıbanezın boyası nasıl yapılmıs hala coezemedım :(

mitrovica demiş ki:
aıle boyu resımden sonra yanasan olmadı :p... abı utanır ınsan daha resım koymaya:)... yılmayın arkadaslar ... :) devam resımlere:) bu arada o sıyah ıbanezın boyası nasıl yapılmıs hala coezemedım :(

nasıl yapıldığını bende bilmiyorumda süper bir olay
kabarmış gibi her tarafı.
ama ayna gibi bir cilası olmadığından kir ,leke çizik parmak izi oluşsa bile gözükmüyor.

Pickguard değiştirirken haşırt diye kaldırmıştım boyayı 1-2 yerde oje ile doldurdum şimdi neresi olduğunu ben bile bulamıyorum
çok kullanışlı birşey
jem10th , jem 90 , jemvsbl arası birşey bu gitar işte

@secks abi gitarları evde koyacak yer bulamazsan bana bırakabilirsin gözüm gibi barkarım abi çıldırmışsın sen senin yaşını bilemiyorum şu ana ama bende istiyorum açgözlülük bu olsa gerek :D

Geri