Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Teşekkürler. :)

Stok halinin sıradan bi Standart Plusla arasında pek bi fark yoktu, sadece klavyesi çok ince ve 2005'e kadar pek sık üretilmeyen bi renkti, (şimdi baya bi var ortalıkta bu renkten...) ama ben gitarın üzerindeki donanımın bi kısmını Gibson Historic parçalarıyla değiştirdiğim için ilk aldığım halinden biraz farklı olduğunu iddia edebilirim şimdi. (en azından diğer Epi'lerden farklı olarak akort kaçırmıyo. :D)

Tonlarının da Standart'la pek bi farkı yok, tüm Kore Epi'ler gibi işçiliği biraz kötü ama tonunun bu fiyattaki gitarlar arasında hatrı sayılır bi yeri var. ;)

Evet =) ve gitarındanda utanma sonucta o "senin gitarındır" ve ben hala ilk gitarımada son gitarımada aynı muameleyi yaparım.. ilk i artık iş gormese bile ara sıra indirip silerim yani =) (washburn x-10 du ilki)

uzun zaman sonra yenı geldım bu aleme bır gordum kı ıkı katına cıkmıs bu msjlar:D ne guzel baslangıcı ben yaptım sonucta ınsanlar eglenıyor sosyal fayda arttı:).... bende rg2570 ı mı takasladım ... yakında resımlerı koyarım ... herkese ıyı eglenceler.

mitrovica demiş ki:
uzun zaman sonra yenı geldım bu aleme bır gordum kı ıkı katına cıkmıs bu msjlar:D ne guzel baslangıcı ben yaptım sonucta ınsanlar eglenıyor sosyal fayda arttı:).... bende rg2570 ı mı takasladım ... yakında resımlerı koyarım ... herkese ıyı eglenceler.
hain mitro bozdun kardeşliği :p

portiexc demiş ki:
76a.jpg

gitar satılık mı diye sormıyalım arkadaslar :)

bu renk zor mu bulunuyor acaba. adı da arctic white dı sanırım bu rengin. birde fender amerikanmı. amerikan series de arctic white gözükmüyor da ondan sordum. http://www.fender.com/products/search.php?partno=0117402744
bu linkte arctic white yok. ama meksikan standart stratta var sanırım
http://www.fender.com/products/search.php?partno=0134602325

bu gitarlar ne kadar distortion verebiliyor çok merak ediyorum.

image020zy7.jpg

*Epiphone les paul custom

*Fender akustik

*Boss Bcb-60
*Boss bf-2
*boss ge-7
*boss ch-1
*Digitech digidelay
*Gcb-95 crybaby
*MXR duobleshot

Laney mxd65 amfi

gitarlara kabataslak baktığımızda %70 i nin klavyesinin ortasından bi çizgi geçiyor ibanez prestige lerin klavyesinde ise
2 tane ee peki bu çizgiler olunbca gitarın nasıl bi artısı oluyor dünyanın en kaliteli markaları böyle yapıyorsa kesin bi artısı vardır ama neden bass gitarlarda bu çizgilerden yok (ben hiç rastlamadım)

zuhale yeni geldi olp ler.. 12 telli olanından gelmiş kesinlikle alıcam ama şu gitarı satabilsem.. :( ulan iki tane var galiba benden önce alan olursa busefer allah yarattı demem baştan söyliim.. :evil:

scalloped biraz bilgi verebilir misin OLP gitarın hakkında? Nasıl fiyatına göre? Özellikle klavyesi, sapı ve gövdesi. Rahatlık ve ağaç bazında bir değerlendirme yapabilirsen çok iyi olur.

ya scalloped şu Jp'yi çok merak ediyorum açıkcası, köprüsü, sapı falan....bi karşılaştırma yapabilirmisin.?...sap kalınlığı bu rg prestijlere göre nasıl mesela? yada Jp tremolonun floyd-rose tremoloya göre +ları - leri nelerdir...
piezo'yo kullanmak için illede akustik amfisi mi gerekli?...

ya memlekette adam gibi bi dükkan yok ki, gidip deneyesin de fikir sahibi olasın :evil:

Perfectionist demiş ki:
scalloped biraz bilgi verebilir misin OLP gitarın hakkında? Nasıl fiyatına göre? Özellikle klavyesi, sapı ve gövdesi. Rahatlık ve ağaç bazında bir değerlendirme yapabilirsen çok iyi olur.

aynı anda merak ediliyor aletlerin scalloped :) madem resimlerini gönderdin , yanıtları da vereceksin ;) (sonra da sarumanı alıp selimiye camisinde tövbe edeceksin :D )

scalloped, ben de OLP hakkında biraz ayrıntılı bilgi rica ediyorum senden, bu gitarın Floyd Rose'lu olanını denedim bugün ve açıkcası fiyata göre iyi olduğunu düşünüyorum. Biraz aydınlatsan ahaliyi gitarın hakkında... :)

Geri