Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

eveeeet işte uzun zamandır yok olduğum biriyim... ibanez 2570 kardeşliğini bozup fenderlere katıldığım.. bu başlığın yaratıcısı şahsiyetim:)ilk resimdeki rg gitti artık yeni bir zevk geldi.. Yaşlanıyorum galiba:)... işte yeni sevgilim:)....

boyasını yakın zamanda chrome illusion yapıp insanların salyalarının akmasını sağlayacağım bekleyin... şimdilik çıplak hali...

mitrovica demiş ki:
eveeeet işte uzun zamandır yok olduğum biriyim... ibanez 2570 kardeşliğini bozup fenderlere katıldığım.. bu başlığın yaratıcısı şahsiyetim:)ilk resimdeki rg gitti artık yeni bir zevk geldi.. Yaşlanıyorum galiba:)... işte yeni sevgilim:)....

boyasını yakın zamanda chrome illusion yapıp insanların salyalarının akmasını sağlayacağım bekleyin... şimdilik çıplak hali...
senin yatcak yerin yok lan toprak kabul etmiyecek seni :) bir de pişkin pişkin kardeşliği bozdum diyor 8O yeni fenderin hayırlı olsun hain mitro :twisted:

mitrovica demiş ki:

İyidir fender iyidir.. Hangi seri?

selam,

elektrogitarım.
fatura tarihi : 06.07.1993
Boya kokusu tazeydi...
Gösterdiğim birkaç kişi.."başka rengi yokmuydu?" şeklindeydi.

gitarresmi.JPG

Hoşçakalın

valla elimde resim koyacak gitar yok bi tane bildiğiniz epiphone les paul standard var sunburn şeklinde. hangi siteye girseniz aynısını görüyosunuz zaten :)

bide hurda washburn mg-40 var. ses verebilsin die değişik ve ucuz modifiyelerden geçmiş resmini koyarsam korkarsınız :) sadece evde kayıt yaparken bazen kullanıyorum o kadar :)

ben bu epiphone u aldığımda deli gibi sevinmiştim. düşünmüştüm "yaw ben bunun hakkını verebilecek miyim" diye de, bakıyorum benim ki o kadar da lüks bişi değilmiş :D:D

Geri