Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Untouchable demiş ki:
halilpazarlama demiş ki:
jan janlı gitar moda olmuş :) daha yeni toplattım gitarı bilsem ikide ışık ben taktırırdım sahnede hatunların aklını alırdım.hatta yanıp sönen kırmızı küçük bi kalp :) aman aman , gelsin ekmek.

abi bide hakkatten ya biraz küçük koyalım şu resimleri :)
abi sen evlenmiyomuydun ya ne hatunu... :twisted: :twisted:

yok seyirci açısından dedim , maksat müşteri gelsin ;) şşşşşşşşşş :LOL:

halilpazarlama demiş ki:
Untouchable demiş ki:
halilpazarlama demiş ki:
jan janlı gitar moda olmuş :) daha yeni toplattım gitarı bilsem ikide ışık ben taktırırdım sahnede hatunların aklını alırdım.hatta yanıp sönen kırmızı küçük bi kalp :) aman aman , gelsin ekmek.

Tabi abi ekmek derken başka ne olabilirki dimi :D

halilpazarlama demiş ki:
Untouchable demiş ki:
halilpazarlama demiş ki:

yanlış cevap..:dan :dan :twisted: :twisted: ..

Faith_Down demiş ki:
turkrock üyelerinin anlayış sınırlarını zorlama cavernosum :) birol sende gazlama beni bak :)
adszmtu7.jpg

cigarette demiş ki:
ben gitarı bile göremiyorum :D link kırılmış galiba
Hakkaten öyle bir şey olmuş ben de göremiyorum. İlla photobucket hesabımıza koyacağız yahu, üşeniyor insan. Neyse, şöyle buyurun o zaman;

PHOT0003-1.jpg

arkadaşlar fatih abi benim elektroyuda yapıyo sadece boyası kaldı ama ben genede dayanamadım boyasız fotolarını cektim izin alıp, mat siyah olacak rengi 1-2 gune kadar bitecek. son fotoları upload edicem aslında bitince ama dayanamadım (naturel ayrı bi guzel cunku) mat siyah olacak bu siz düşünün işte yani ee... işte öyle :)

Geri