Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Blind_Evil demiş ki:
İşte bunlar da benim aletlerim.
Washburn Dime 333 Dimebolt
Randall rg15rxm(altındaki amfiye bağladığım kabim :D )
Fotoda yok ama Boss MT-2

Gitarları daha da çoğaltıcam ama para bulmam lazım önce :D

çok ayıpladım...elinde öyle mükemmel bir alet var ve sen stok manyetik kullanıyosun. tez bill lawrence xl500 köprü manyetiği takıla..ardından siyah bir köprü buluna (mümkünse schaller).. en son olarak sap manyetiğine seymour duncan sh2 zebra takılıp çerçeve yanları bantlana.. ondan sonra oturup bak bak ah cek :D

Blind_Evil demiş ki:
grnt459of3.jpg

Fotoda yok ama Boss MT-2

dostum nerden aldın bu gitarı ?

Karşıyaka gitarcı mağazası. Adamın biri bunu Amerikadan almış, İbanez JEM almak için satmış... Bana denk geldi hemen kaptım :)

masterofpuppetsasd demiş ki:
Blind_Evil demiş ki:
Fotoda yok ama Boss MT-2

çok ayıpladım...elinde öyle mükemmel bir alet var ve sen stok manyetik kullanıyosun. tez bill lawrence xl500 köprü manyetiği takıla..ardından siyah bir köprü buluna (mümkünse schaller).. en son olarak sap manyetiğine seymour duncan sh2 zebra takılıp çerçeve yanları bantlana.. ondan sonra oturup bak bak ah cek :D
Hehe Floyd u değiştirmeyi bende çok istiyorm. Almışken orjinal almak istiyorum. O yüzden de o çok para demek. Yakın zamanda mt 2 yi aldığım için ise ekonomik bi sıkınt içerisindeyim. Manyetik olarak emg 81-60 düşünüyorum ama. Hala karar vermiş diilim. Hayalimdeki gitarın manyetiklerini mi taksam(aktif), yoksa gerçek dime mi yapsam gitarı :) :)

Fretleri söktüm nede olsa kullanmıyorum diye 14 le 18 arası scalloped :D..renkte mercedesin sedefli mor gibi bi şey :D.beyaz sedefli pickguard arıyorum çıkma olur :D bide volume tone tone arıyorum oda çıkma o lur temiz olsun yeterki :D

yok yav ben siyaha boyamıştım bi ara onları sonra içime sinmedi geri de tam silemeyince öyle kaldı işte :D.ama bişe diyeyim size bu gitarın clean tonları falan felaket :D drive da güzel yarın tel ayarlarını falan yapacağım...o knoblardan elinde olan varsa uygun bi fiyat söylerseniz alayım sizden

Burda bu kadar harika gitar varken kendi gitarimi koymak istemezdım ama ciddi anlamda seviyorum onu ve modifiye yapma konusundada cok ciddiyim (EMG:))
Kendisini Bronze Warlocklarla kıyaslamayın çok kızıyor :)
İşte benım ufaklık...

Buda Nj ile birlikte :)

Erren demiş ki:
yok yav ben siyaha boyamıştım bi ara onları sonra içime sinmedi geri de tam silemeyince öyle kaldı işte :D.ama bişe diyeyim size bu gitarın clean tonları falan felaket :D drive da güzel yarın tel ayarlarını falan yapacağım...o knoblardan elinde olan varsa uygun bi fiyat söylerseniz alayım sizden

knob değilde arkadaşın birisi manyetik kapakları satıyordu bir bak istersen

janmoreye demiş ki:
ZebulaH demiş ki:
Public(uy ingilizce gonuştum) alana getirip azgın gitar gönüllüsü arkadaşların Birezilya rozvuud sap fetişizmleri gidermeleri için bir fırsat tanırsın artık sanırsam.
Hele bir gelsin de hayirlisiyla.
Bu arada Barlo Hoca`nin satmis oldugu Duncan Antiquity`leri taktim Cipsina. Hem goruntusu hami de sesi daha bir hos oldu bence. Krem Manyetik fetisimi de dindirmis oldum hayirlisiyla.
cipsin.jpg

Çok iyi gitmiş cidden. Çok iyi oldu bu arada, Allah her antiquity sete bir R9 nasib etsin.

B 8)

Geri