Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Reeve demiş ki:
Cok sevindim Ege, hep bir S Ibanez tutturmaya calisiyordun hatirladigim kadariyla, sonunda turnayi gozunden vurmussun iste. Cok guzel gitar gule gule kullan.
Çok teşekkür ederim. Bu gitara gelen ilk yorumun senden olması çok sevindirdi. Senden o S'i alamamıştım içimde kalmıştı. Şimdi ise elime para geçmesi sonucunda böyle bir gitar alabildim, gerçekten mutluyum.
Tekrardan teşekkürler.

keremd demiş ki:
güle güle kullan roth-azat

Teşekkürler :)

Merak edenler olursa diye, gitarın kendi sayfası:
http://www.ibanez.com/eg/guitar.aspx?m=S2170SE&i=161#detail

D.N: Görmemişin gitarı olursa böyle olur :)

Roth azad gitarın şimdiye kadar gördüğüm en güzel Ibanezlerden biri. Zaten sempati ile bakardım S serisine...bu çok hoşuma gitti :D Özellikle ebony kapak ve 12. perde dışında inlay olmaması tahrik unusuru benim için :LOL:

Çok oldu alalı ama ben de koyayım resmini bari (schecter c7 hellraiser)

l_1314b5e9b908a84eb0df6d4dd695b028.jpg

selam beyler daha önce bu topiğe yazmıştım ama resimlerim uçmuş. gitarımın fotolarını ekleyeym dedm bende yenidn. benm "1976 yapımı fender telecaster". gitar amerikan highway. bihayli vintage bi havası var. gitarda iki modifiye var içimi acıtan, gitarın tuşesi ve manyetikleri değişmiş durumda onun dışında gitarın sap gövde elktronk aksam falan filan tamamn orjinal durumda. 30 yaşından büyük bi gtar saygıda kusur etmiyorum

b-114323-gitar.jpg

b-114328-gitar.jpg

b-114330-gitar.jpg

Stormcrow demiş ki:
Monster_YGT demiş ki:
bu telenin ilk resimde kalvyesi bir garip görünüyor 8O ışıkdan falanmıdır acaba merak ettim :D

Değil kuşgözü akçaağaç kullanılmış klavyede sanırım. Sonradan değiştirildiğini belitmiş arkadaş.
Birdseye maple diye geçer gavur sitelerinde

nerdeyse aynı anda cevap yazmışız ama ben birazcık daha hızlı davranmışım. :D

Geri