Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

ih ih

blahbj0.jpg

turkrockçlar herkese slm yaklaşık 6 aydır forumu okuyor son iki aydırda üye olmaya çalişiyordum niyeyse bi türlü onay cevabı gelmiordu nese.bende hemn resimleri koyuyorum ibanez rg 1570 manyetik tavsiyelerinizide beklerim[:D]
p9100297he5.jpg

p9100294bb1.jpg

Benim aletler de burda:
Epiphone G-400 SG Deluxe Maestro Exclusive.
Schecter C-1 Classic.
Epiphone G-400 SG Goldtop Exclusive.
Digitech RP350.

01.jpg

02.jpg

Amfi kullanmadan RP350'den receiver'a, oradan da resimdeki speaker'lara (digeri de odanin oteki ucunda) gonderiyorum sinyali, canavar gibi ses cikartiyor.

Sagolasin JudgeMe,
Schecter'i alali daha 1 hafta oldu. Digerlerine sadece karsilastirmak icin dokundum aldigimdan beri (karsilastirinca da yenildiler) :) Hatta simdi de bir yandan pratik yapiyorum C-1'la. Bundan sonra Schecter'den baska bisey almam herhalde.

nihoho demiş ki:
rock-the-boy demiş ki:
erginnn demiş ki:
:( :( :(

O resimde duran rg550 benimdi :(
Valla be Deniz'den aldım gitarı sen de kimsin :mrgreen:
Bu arada wah'tan hiç bahsetmiyosun ama :LOL:

yok yok ben de erginden almıştım o gitarı :D çok güzel gitardı o modele rastlamadm tekrar.. benim ve ergin in ex i dir..

Cidden abi,Ergin'de söylemişti bana, diğer forumlara da biraz baktım, netten de araştırdım, sanırım türkiyede'de bu 550 ex sd'den ya başka yok, ya da 2-3 tane anca var...Cidden çok kral gitar, ama bu aralar bi toplu temizlik yapabilirim...

Bu arada yukarıdaki o 3'lüyü kıskandım bende.O Shechter'den bulursun gene ama o Siyah SG mükemmelmiş...Kolay denk gelmez o da, kıymetini bil;)

DaRtH_ErLiK demiş ki:
Sagolasin JudgeMe,
Schecter'i alali daha 1 hafta oldu. Digerlerine sadece karsilastirmak icin dokundum aldigimdan beri (karsilastirinca da yenildiler) :) Hatta simdi de bir yandan pratik yapiyorum C-1'la. Bundan sonra Schecter'den baska bisey almam herhalde.

schecter ın hakkaten pek bir fantastik hatta ve hatta bombastik :b

DaRtH_ErLiK demiş ki:

Wellcome to the Schecter Neighborhood... :twisted:

Geri