Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Herkes koymus, bende koyayım cok sevdigim gitarımı..
Bu arada kalpli örtü icin kusra bakmayın:) aceleden ilk bulabildiğim oydu :)

Jackson dk2-eds 96's Japan

10007801ji0.jpg

10007971tj1.jpg

dscf54461bh0.jpg

10007882zx3.jpg

jacksonke1 demiş ki:
oh oh guzelmis, karadelikimsi bi boyasi var boole gozlerimi bozdu.. bende dandik Squire'imdan daha iy bi elektro dusunmeye basladim, jackson dk2 yada PRS SE Singlecut dusunuyorum (Akerfeldt ve Petrucci hayranliimdan dolayi PRS daa cok cekio canim). Jackson cok azicik biraz daha pahali 24 perde, ama metalden baska bisey calinio mu bilmiom? PRS biraz daha normalde calarim, metalde calarim-imsi bi gitar sanki...bide canavar les paul var... off yaa bi suru model ne bu boyle.. karar veremiom yav :D gerci bu aralar param yok ya neyse...

jacksonke1 demiş ki:
Bu arada kalpli örtü icin kusra bakmayın:) aceleden ilk bulabildiğim oydu :)

Jackson dk2-eds 96's Japan

10007801ji0.jpg

10007971tj1.jpg

dscf54461bh0.jpg

10007882zx3.jpg
keano demiş ki:
oh oh guzelmis, karadelikimsi bi boyasi var boole gozlerimi bozdu.. bende dandik Squire'imdan daha iy bi elektro dusunmeye basladim, jackson dk2 yada PRS SE Singlecut dusunuyorum (Akerfeldt ve Petrucci hayranliimdan dolayi PRS daa cok cekio canim). Jackson cok azicik biraz daha pahali 24 perde, ama metalden baska bisey calinio mu bilmiom? PRS biraz daha normalde calarim, metalde calarim-imsi bi gitar sanki...bide canavar les paul var... off yaa bi suru model ne bu boyle.. karar veremiom yav Very Happy gerci bu aralar param yok ya neyse...

nasıl başka tür yapılır mı? neden yapılmasın onu anlamadım _? ben rock &blues calıyorum , metal sevmedigim icin calmıyorum zaten. Her türü yaparsın, istedginide calarsın, sana baglı o tarzına .

halilpazarlama demiş ki:
arkadaş farkında olmadan giydirmiş jacksona , metalden başka bişey çalınıyomu diye :D
Neyse ben boş veriyorum artık, :) ama gerçekten artık, metalciler kullanıyor diye niçin metal gitarı olarak insanların aklında kalmış anlamış değilim:) Cok tartıstık boyle seyleri forumda, yani still got the blues calsan calmıcakmı cıkmayacakmı ses jackson gitarlardan :| fesuphanallah :)

Geri