Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

...

.........

buda bizim ekipman gitar yeni topladık puhahahahah :twisted:

s7301906fq8.jpg

beyler forumda yeniyim sayfalara bakarken utandım dean michael schanker'ımdan ama o da her ne kadar kötü olsada hem değişcek hemde benim gitarım bağlıyım ben ona yawwww we fotosunuda koycam şimdi

rhoads3kq5.jpg

Sonunda Yüksel Ustaoğlu'nun yaptığı el yapımı Randy Rhoads gitarımı sizle paylaşabildim. 1 senedir gel - git heba oldum ama sonunda dün gece gitarımı alabildim kendilerine teşekkür ediyorum :p. Kozmetik sorunlar doğal olarak :LOL: mevcut, ince işlerde biraz cansıkan kısımlar var bunlardan bahsetmek istemiyorum, insan evladını kötülemezmiş ;) (merak edenlerle özelden paylaşabilirim)

Bunun dışında 3 parça gitar yekpare, gövde ve sap maun, klavye abanoz, üzerinde seymourduncan tb12 ve tb11 bulunuyor. Köprü ve akort kulakçıkları gotoh. En korktuğum olay gitarın sesi ve denge problemiydi kusursuz diyebilirim. Deli bir sustaini var. Naturel gövde üzerine zemin boya + 2-3 kat polyester+boya karışımı var.

Köşesi yere değiyor dikkat :), bu tarz gitarları çizmeden kullanmak zordur biliyosun zaten aman diyip elinden geldiğince dikkat et zaten yeteri kadar nazar olcak :p
güle güle çal, yüksel usta tünelde ki yüksek usta mı bu arada bu kadar iyi iş çıkardığını bilmiyodum.

Blackened85 demiş ki:
Köşesi yere değiyor dikkat :), bu tarz gitarları çizmeden kullanmak zordur biliyosun zaten aman diyip elinden geldiğince dikkat et zaten yeteri kadar nazar olcak :p
güle güle çal, yüksel usta tünelde ki yüksek usta mı bu arada bu kadar iyi iş çıkardığını bilmiyodum.

Dediğim gibi 1 senede yaptı zaten :) Ama tam istediğim gibi oldu birkaç ufak kozmetik olay var onları da zamanla bakım sırasında halledicez sonuçta hiçbir cnc ya da o tarz alet kullanmadı herşey el yapımı (köprü - kulakçıklar hariç)

Bu arada Yüksel Usta genelde Prs , ya da Fender tip gitarlar yapıyor ve naturel ya da yanar döner kapaklı şeyler bu heralde yaptığı ilk şekilli gitar olsa gerek.

teşekkürler

Ozzfish demiş ki:
rhoads3kq5.jpg

Sonunda Yüksel Ustaoğlu'nun yaptığı el yapımı Randy Rhoads gitarımı sizle paylaşabildim. 1 senedir gel - git heba oldum ama sonunda dün gece gitarımı alabildim kendilerine teşekkür ediyorum :p. Kozmetik sorunlar doğal olarak :LOL: mevcut, ince işlerde biraz cansıkan kısımlar var bunlardan bahsetmek istemiyorum, insan evladını kötülemezmiş ;) (merak edenlerle özelden paylaşabilirim)

Bunun dışında 3 parça gitar yekpare, gövde ve sap maun, klavye abanoz, üzerinde seymourduncan tb12 ve tb11 bulunuyor. Köprü ve akort kulakçıkları gotoh. En korktuğum olay gitarın sesi ve denge problemiydi kusursuz diyebilirim. Deli bir sustaini var. Naturel gövde üzerine zemin boya + 2-3 kat polyester+boya karışımı var.

gitar gayet hoş olmuş güle güle kullan..
sonuçta zevk meselesi tabi ama bence inlay olmayışı ayrı bi asalet katmış hoşuma gitti açıkçası ama eşikle pickguardın renk uyumu biraz olmamış keşke pickguardsız olsaymış potans düğmelerinide sarı yapsaydın dadından yinmezdi o zaman

Ozzfish demiş ki:
rhoads3kq5.jpg

aman abi sakın inlay bulaştırma çingen gitarı gibi olur sonra :D mağzalarda satılan dayama V kasa gitarlardan farkı kalmaz böyle iyi olmuş.

Geri