Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

ciyzis_kirayzs demiş ki:
seneye custom 24 ile geliyorum alaskadan ulan ruyalarıma giriyor artık gitar ya!
1 sene kudurur insan hakkaten :)
Work and travel falan mi Alaska? Alaskaya baska niye gider ki insan di mi :p

24 guzel gitar hakkaten bi suru sound icin kullanilabiliyor. Cok uzun denemedim ama denedigim 24un tonu baya hostu. Zaten kotu bi PRS'e denk gelmek zor :LOL:

Benim tercihim 22'den yana tremolo pek sevmem ama tremolo seviyosan 24 super tabiki.

Sabir ve kuvvet temenni ediyorum sana.

LnTh demiş ki:
taka demiş ki:
Çok güzel, hayırlı olsun. Eline ulaştığı zaman ayrıntılı yorum yapma ve hatta kayıt dinletme imkanın olursa çok güzel olur.

Benim niyetim de bir Mira almak ama düşük akortlu kullanmak istiyorum. :)
Tamamdir :)
Biliyorsun ben de kararsizdim almak konusunda ama dayanamadim heheh. Bir de fiyat inanilmazdi.
Hehe, iyi yapmışsın. Renk de güzelmiş, şeker gibi.

Erren demiş ki:
Ben beğenmedim bu son PRS Mirayı gövde tipi hiç hoşuma gitmedi ne diyeyim öyle bir söyleyeyim istedim.Gerçi ama herkesin zevkler farklıdır.
Sana caldirtmicam HIH!

ehaue

Evet herkesin zevke hitab etmez tahminimce bu gitar. Renk ve sekil kombinasyonu bana cok oldschool surf rock falan animsatiyo hosuma gidiyo o yuzden :D

LnTh demiş ki:
ciyzis_kirayzs demiş ki:
seneye custom 24 ile geliyorum alaskadan ulan ruyalarıma giriyor artık gitar ya!
1 sene kudurur insan hakkaten :)
Work and travel falan mi Alaska? Alaskaya baska niye gider ki insan di mi :p

24 guzel gitar hakkaten bi suru sound icin kullanilabiliyor. Cok uzun denemedim ama denedigim 24un tonu baya hostu. Zaten kotu bi PRS'e denk gelmek zor :LOL:

Benim tercihim 22'den yana tremolo pek sevmem ama tremolo seviyosan 24 super tabiki.

Sabir ve kuvvet temenni ediyorum sana.

tabiki de alaska ve balık ayıklama yoksa nası birikir o kadar para. bole hergun resımlerine bakıyorum o kadar acınası durumdayım ama 24 yanı bole artık takıntı gıbı ya benim olacak ya topragın:D

ciyzis_kirayzs demiş ki:
tabiki de alaska ve balık ayıklama yoksa nası birikir o kadar para. bole hergun resımlerine bakıyorum o kadar acınası durumdayım ama 24 yanı bole artık takıntı gıbı ya benim olacak ya topragın:D
Gavur sularinda raki balik patlatirsin abi iste ne guzel heheha. Benim bi arkadas yapmisti Alaska olayini. Cocuk dondugunde dunyalari almisti heheh.

spa0103sk1.jpg

1998 mim strat
2002 mim strat
1996 mim squire

LnTh demiş ki:
ciyzis_kirayzs demiş ki:
Gavur sularinda raki balik patlatirsin abi iste ne guzel heheha. Benim bi arkadas yapmisti Alaska olayini. Cocuk dondugunde dunyalari almisti heheh.

dunyaları gectım bi custom24 bi jeff loomis sgn bide laney vc30 212

BLaCK_MaGiC86 demiş ki:
Fender Strat Squier series oluyor (yapım yılı icabı) ;)

arkadaşında bahsettiği gibi 10-15 sene öncesine kadar squire serisi mexico da üretiliyordu

sonrasında standart seri üretimi mexico ya, squire serisi ise uzak doğuya taşındı :roll:

yanlışım var ise bir bilen düzeltir

Geri