Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Modeli ne bu Ibanez'in? Cok guzelmis.

Buda benim yeni alet;

Duracell.jpg

Duracell-5.jpg

Duracell-3.jpg

ibanez rgr 08 ltd ibanezin 2008 limited edition gitarlarından biri daha yeni aldım çok kurcalayamadım açıkcası ucuz ama şimdilik beni memnun edicek gibi duruyor. sabit köprü olması ve aktif seymour duncanlara sahip olması cezbetti beni

yok hocam batmior gayet de hos tonlari :D yanlız clean leri pek hosuma gitmiyor dimarzio tonezone sololarda mukemmel tatmin ediyor sustain bendlerde bile 10 saniye gidiyor

ilk yaptigim gitardir kendisi

maalesef kardesim 2 si de degil bak buraya koydum o dayının yaptigini... bu gitar degil baska birsey!

bu arada evet kardesim kasa aynısı olsun veya biraz farklı olsun dersen mesela hayalindeki tasarimi sunarsin yaparim ;)

vallahi helal olsun dioyorum =D pek güzel bi işçilik çıkartmışsın tebrikler çokta şahane olmuş.. peki nasıl bi ücretlendirme düşünüyosun gelecek siparişler için =D

in_flames_rules demiş ki:
ibanez rgr 08 ltd ibanezin 2008 limited edition gitarlarından biri daha yeni aldım çok kurcalayamadım açıkcası ucuz ama şimdilik beni memnun edicek gibi duruyor. sabit köprü olması ve aktif seymour duncanlara sahip olması cezbetti beni

sen değil yahu jackson archtop u diyorum ben :)

obican demiş ki:
in_flames_rules demiş ki:

sen değil yahu jackson archtop u diyorum ben :)

thunderhead demiş ki:
Modeli ne bu Ibanez'in? Cok guzelmis.

:LOL:

mertarik demiş ki:
vallahi helal olsun dioyorum =D pek güzel bi işçilik çıkartmışsın tebrikler çokta şahane olmuş.. peki nasıl bi ücretlendirme düşünüyosun gelecek siparişler için =D

walla hocam ucretlendirme agirlikli olarak malzemeye bakar ama dusunursen bi ozel msj ativer başlığın amacini aşmayalım ;)

vallahi düşünüyorumda düşünme aşamasındayım sadece şimdilik.. ciddi olarak karar verdiğimde ulaşırım ömden teşekkürler.. ilgilenebilicek diğr arkadaşlarda aydınlanır diye sormuştum =)

dostum kusura bakmazsan bi soru sorcam. sen bu işin ehlisin acaba gitara inlay nasıl yapabilirim. mesela benim gitarda inlay yok ona jackson inlay yapabilirmiyim acaba. :?:

Geri