Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Teşekkürler arkadaşlar.500T&496R takılı şu an gitarımda.Dandik 25 watt amfiyle bile çok güzel cleanler alabiliyorum, özellikle 496R'den.Daha önce Gibson LP stüdio deneme şansım olmuştu,drive tonları benziyor.Yani şu an bu gitarla sevdan bir ateş te çalınıyor sad but true da.

neverktulu demiş ki:
Teşekkürler arkadaşlar.500T&496R takılı şu an gitarımda.Dandik 25 watt amfiyle bile çok güzel cleanler alabiliyorum, özellikle 496R'den.Daha önce Gibson LP stüdio deneme şansım olmuştu,drive tonları benziyor.Yani şu an bu gitarla sevdan bir ateş te çalınıyor sad but true da.

çok güzel yorumlar bunlar, şimdi yaptığım müzikle çok alakasız ama explorer ve v kasalar çok hoşuma gidiyor, cleanler güzel dedin ya bir deniyim :)

Bu kadar gitaristin içinde birde basçı lazım sanırım :) işte benim deli oğlanın resimleri :LOL: kendisi amerikan fender jazz bastır.
8) 8) :kaydim

02112008769.jpg

02112008770.jpg

Evet o resim gitarı ilk aldığımdaki hali teller yukarda ve roundwound teller takılı, şimdi flatwound takıp indirdim telleri. Şu ana kadar bir çok bas çaldım fakat bas dediğin sound olarak fender jazz bas gibi olmalı :) Gerek ton olarak gerekse kayıtlarda mikslenmesi daha kolay.

actarus demiş ki:
cort g254 güzel gitar...
aynısından bir arkadaşa aldık...
sesi iyidi...gövde, inlay zarif tasarım...

evet, bende severim kendisini..ayakta çalmakta zorlasa da biraz, teller fazla inmese de güzel gitar yine de:)

tonu iyiydi halihazırda ama dimarzio tonu coşturdu desem yeridir:)

Gitarın manyetiklerini değiştirdikten sonra da bir fotoğrafını koyayım dedim.

Renkler fotoğrafın çekim açısı ve flaş durumundan dolayı farklı gözükse de aynı! Renginde bir değişiklik yapılmadı yani :)

İşte benim altın bebeğim :)

Tedaviden önce;

Tedaviden sonra;

Geri