Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

JDBlack demiş ki:

Bu da benim gitarım X2N gelicek yakında yakışır maun+ neck thruya di mi ?

Big muff aldım manyetik işi yattı ama big muffda henüz tam istediğim tonu alamadım fazla kırçıllı geliyor ton kapıyorum bu sefer tonu bu sefer aşırı boğuklaşıyor black sabbath tarzı bir ton istiyorum

Jacskson SL2h

2003 model JEM 7v ve Jackson SL1 California SUNSET graphic

ESP japan HORIZON Custom(İlk 600.000 seridendir)

Charvel CXM (Bridge p.u:Tone zone,middle p.u:Dimarzio yjm,Neck p.u:Dimarzio Joe PAFF)

Yukarıda resmi olan gitarlarımdan bazılarının satışları gerçekleşti

Diğer gitarlarımın resimleri mevcut değil onları da çektiğimde paylaşırım..

@leaddd harbiden oha. Milli piyangodan paramı çıktı :LOL: Bir sende birde Gustavo Guerra da bu kadar gitar vardır herhalde.
RG2550Z_GK_00_01.gif

Benimde naçizane gitarım bu resmini çekemedim o yüzden sitesinden aldım kusura kalmayın.

Sl2h satıldı forumdan ilhan80 nickli arkadaşıma onun dışındakiler mevcut. Gerek takas olsun gerek yurtdışından deneyerek kelepir olsun al sat şeklinde bişeyler birikti. Jem satılıktır buarada ilgilenenlere :)

Oyle deme Kaki King i izle bir gitar nasil asagilanir nasil dumbelek gibi kullanilir izle. Gitar la yapabilecek birsey bulamamis dumbelek gibi kullaniyor hatun, sonrada dunyada benden iyisi yok havalarina giriyor umugu sikilasi !!!

Lev senin ke-1 bayağı bir dengeli sanırım. Benim gitar jack girişinin üzerinde o şekilde dengede duramıyor pek.

Kevin bond'u geri alabilirim istersen çok dandik gitar falan hani memnun değilsindir belki. :roll:

Geri