Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

yok bu bebek cort xth tbk ben 3 model arasında kalıp bunu seçtim.bir tanesi jackson'un bir gitarıydı bir tanesi de ibanezin.fiyatına bakmaksızın budur dedim.üzerindeki herşey fabrikasyon kore yapımı manyetikleri emg 81 85 ve dediğin gibi vidalı yada yapıştırmalı sap değil yekpare yani tek parça.ağacı da maun.yani aramızdaki duygusal bağlantıyı anlatabildim sanırım:D:D:D

cihandemir demiş ki:
yok bu bebek cort xth tbk ben 3 model arasında kalıp bunu seçtim.bir tanesi jackson'un bir gitarıydı bir tanesi de ibanezin.fiyatına bakmaksızın budur dedim.üzerindeki herşey fabrikasyon kore yapımı manyetikleri emg 81 85 ve dediğin gibi vidalı yada yapıştırmalı sap değil yekpare yani tek parça.ağacı da maun.yani aramızdaki duygusal bağlantıyı anlatabildim sanırım:D:D:D

güzelmiş o duygusal bağlantı birazzor kopar bu gidişle :D neyse mutlu mesut beraber yaşayın inşallah :D :D :D

Gördüğüm en iyi "ev yapımı" vintage çalışmalarından biri. Tek sırıtan şey pickguard,manyetikler ve knoblar. Sararırlarsa çok daha gerçekçi durur. Aksam da biraz daha eskiyince daha iyi durucak.

Bu da benim gitar. 89 Model Fender Stratocaster Plus. Bilinen özellikleri: Fender Lace Sensor Gold pickup, Wilkinson nut, Plus bridge, maple sap, alder gövde. Geçenlerde elden geçti, performansı gayet iyi. Gitar yaşına göre oldukça iyi durumda, eskitmeye vs. de düşünmüyorum :)

dsc01126q.jpg

dsc01113w.jpg

dsc01117f.jpg

Geri