Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

jemz.jpg

Soloist i alinca Esp ye yol gorundu. Yerine resimdeki kardes geldi.

Tesekkur ederim. Deneye deneye ilk 11 imi olusturuyorum iste. Cekirdek kadro olustuktan sonra daha satmam artik. Takimi 2 oyuncu ile daha guclendirdikten sonra transferi bitirecegim. Soloist ile karsilastirirsam, sap olarak calim rahatligi olarak kesinlikle Jem derim. Ton olarak birsey diyebilecek kadar kullanmadim daha gitari. Bu arada rig kontrol edinirsen guitar rig ile studyo kalitesinde kayit yapabiliyorsun. Kesinlikle daha once kullandigim Gt-10 dan daha basarili. Tuplu combo deneme firsatim olmadi, onuda denedikten sonra nihai fikrimi soylerim. Ama kesinlikle gerek kullanim kolayligi olsun gerek verdigi tonlar olsun guitar rig cok tatmin edici bir yazilim.

Bir kere Jem ile Soloisti tonal anlamda karşılaştırmak tamamen akla mantığa ayrıkırı bir kıyaslama olur.

Bende Jackson Sl2h sahibi ve Jem denemiş biri olarak drive ile kıyaslamam yani.Biri bariz shred gitarıdır gerek skalası, rahatlığı şusu busu olarak.Ha soloistler klavye rahatlığı açısından Ibanez wizardlara göre biraz daha etli ve kalın olarak nitelendirilebilir ama bu rahatlığa engel teşkil etmez, kimisi ince sever kimisi kalın :twisted:

O nedenle Jem Jem'dir, Soloist Soloist :D

Ben gitarımla veya başka şeylerle makro cekimler yapmayıda seviyorum hafifden saplantı halini almaya başladı, anneciğimin çiçekleri ve rg1570'im buyrun.
6175.jpg

6179.jpg

6186.jpg

6190.jpg

6199.jpg

Ben gitarımla veya başka şeylerle makro cekimler yapmayıda seviyorum hafifden saplantı halini almaya başladı, anneciğimin çiçekleri ve rg1570'im buyrun.
6175.jpg

6179.jpg

6186.jpg

6190.jpg

6199.jpg

Geri