Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

o charvel ne öyle ya, allah sahibine bagışlasın :p

@radical

hocam o telleri ters baglama olayı, teknik açıdan yanlış biraz. zira tellerin sonunda, ile başındaki rezonans degerleri farklıdır.

sheliakonur demiş ki:
sheliakonur demiş ki:
Almost ready to rock !

DSC00313.jpg

8)

Ve bir kaç ameliyattan sonraki son hali. Görüntü olarak pek değişiklik olmayacak artık;

"Charvette 270 gövde ve Jackson Professional Fusion Ex sap
DSC00338.jpg

Cidden arkadaşında dediği gibi ortayı kapatma olanağın olsa inanılmaz "80's Thrash" tadında bir alet olurdu.Hatta ve hatta ortayı kapatıp sapa tele manyetiği taksan Savatage modunda fantezilerde mümkün:D

yada

gibi :D

Monster_YGT demiş ki:
Peki. Hayırlı uğurlu olsun. Çok beğendim gitarını. memnun musun ?

Çok teşekkür ederim :) Başlarda pek memnun değil gibiydim, benim zevkime göre köprü manyetiği biraz fazla vahşi, sap da biraz fazla bas ağırlıklıydı. Ama biraz ayar yaptım, köprü manyetiğini indirdim biraz falan, ağlıyorum şimdi her notada :D İnanılmaz oldu yani.

Monster_YGT demiş ki:
1400 e nasıl aldın ya ? 8O
Dore nin sitesinde 1900 falan görünüyor :D Hısım akraba falan mı dorenin müdürü ? :D

Hısım akraba olsa 1400'e alamam :D İnan ben de anlamadım ya, bana bir liste gösterdi, bak bu geçen haftanın diye, işte orda 1200 dolar gibi bi şeydi, bak bu da yeni liste dedi (29 Haziran'da oluyor bunlar), sonuç olarak da o fiyata aldım :D

Geri