Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Yeni bebeğim: Jackson KVMG Pro

IMG_4018_zps2e415034.jpg

IMG_3995_zpsaef01382.jpg

IMG_4002_zps96de60a4.jpg

IMG_4023_zps815787ba.jpg

IMG_4008_zps1816ea5e.jpg

Hocam gülegüle çalın , çok hoş gitar rengi olsun bevel rengi vs çok uyumlu.

Fotoğraf oynudur ama yine sorayım , floydrose yuvası kenarlarında ki dalgalanma fotoğraf kaynaklı dimi hocam?

Aslında sormak istediğim çok soru var :)
* Yapım yeri Endonesya mı Hindistan mı ? (Gövde ağacı aldermiş , bunları çoğunlukla japon serilerde kullanmışlardı , yeni x serisi jacksonlarda hindistan basswood diye biliyorum, sormak istedim)
* USA Jackson kullanan birisiniz forumdan takip ettiğim kadarıyla , Bu gitar işçiliği bakımından abanoz tuşe , binding , siyah bevel, kullanılan metal aksamları, neck thru yapısı falan manyetiğine kadar usa kalitesini andırıyor. Karşılaştırabilir misiniz acaba bu yeni Jackson serilerini.

Kafada bi made in usa yazısı eksik maşallah diyelimde nazar değmesin hocam :)

zuhalden nakitte daha uygun fiyata alınabilir atalay ın yorumunu görünce ile mutlaka denemek istiyorum kağıt üzerinde usa ile farkı 1-2 nokta dışında yok onlar da aradaki 4000 tl(hatta bu özellikler custom shop jackson king v'de oluyor o da 5000 tl hatta daha üstü olabilir) fark kadar değil.Sap arkasının boyasız black bevel ve abanoz bomba olmuş. inlayler de çok iyi duruyor plastik galiba ama rengi çok iyi.. en kısa zamanda deneyeceğim.

Geri