Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

WASHBURN1972HAND demiş ki:
buda benim canavar:d yakında kısmetse modifiye edilcek bide yanına ibanez gelicek

o deil de abi madem 72 handmade heryere de yazıyosun falan ama o koyduğun resımde pek bişi belli olmuyo şöyle afilli 2 resim koy da görelim güzel güzel

ayrıca da böle bi gitara yapıştırdığın stickerdan dolayı da kınıyorum seni:)

evet gerçektende o 1972 washburn ü merak ettim heryerde yazmışsın ama bi fotoğraf koyda merakımızı giderelim fenderler gibi ağacında yılı yazıyorsa onuda çekersen iyi olur...

ciyzis_kirayzs demiş ki:
LnTh demiş ki:
http://www.martinmusicguitar.com/image.php?fid=27026
http://www.martinmusicguitar.com/image.php?fid=27035
http://www.martinmusicguitar.com/image.php?fid=27038

Parasini odedim de 1 ay sonra elimde olacak insalla... Beklemek cok zor!

ağlamak ıstıyorum sayın seyırcıler ben de ıstıyorum prs ya banane yaa!

hocam merkaımı godermek ıcın soruorm kaca patlıcak bu alet sana?
2700 gayme abi. bi tane test etmek amacli alip 30 gun geri verme surecinden yararlanarak denemistim ayni model (SC245). Gercekten dehset bir alet. Gibson LP ye aliskin bi adam olarak cok sevdim gitari acikcasi. Inanilmaz tok tonlari var. Son kurusuna kadar degicek diye umuyorum ama artik bakalim heheh.

tum ekıpmanımı satsam bı adet alabılıorm demek vay be:D ama bakalım bu jacksonlar degerlernırse 2. ellerı laylaylom battıgı ıcın o zaman degerlendırebılırım:D ehehe cok ırenc bı adam gıbı hıssettım kendımı bunu soleyınce:D

ciyzis_kirayzs demiş ki:
tum ekıpmanımı satsam bı adet alabılıorm demek vay be:D ama bakalım bu jacksonlar degerlernırse 2. ellerı laylaylom battıgı ıcın o zaman degerlendırebılırım:D ehehe cok ırenc bı adam gıbı hıssettım kendımı bunu soleyınce:D

Aman dikkat Jackson'ın distribütörlüğünü düzgünce bir firma alırsa tam tersi olabilir :!: Ava giden avcı hesabına dönmesin :LOL:

ya düzgün biri alsın yeter ki. çok güzel gitarları var heriflerin ama türkiyede alınamıyor malesef. ke2 falan olsa ya ortalıkta. gerçekten rakipsiz bir model bence o.

Çok güzel gitarlar olduğu kesin ama kimse de jackson distributör değiştirecek de her yer jackson olacak hayaline kapılmasın. Zaten liste fiyatları belli jacksonların. Yani kim alırsa alsın distribütörlüğü, SL1, DK1 gibi modelleri 2000 euro liste fiyatı altında biraz zor bulursunuz. USA satış fiyatları bu seviyede zaten

Benim buralardan bir arkadas Ke1ini tutuyordu baya baya tertemiz bi durumda. Ona astronomik teklifler geliyordu yanlis hatirlamiyorsam. Umudu kesme ama Silenoz ve Kerem de hakli bence.

tabı canım o ısın sakası guzel bı yer alırsa jackson bayılıgını tum muzık camıasına hayırlı olur. lıste fıyatının ustune cok bindirim olmazsa ıste o zaman cok daha kıyak olur ınsanlar sl1 ke1 diye kıvranıp durmaz bol bol gıtar alır bız de burda yenı yenı egzantırık gıtarlar goruruz

Ya aslında jackson başlığına yazsam daha doğru olurdu ama konusu burada geçmiş :)
ke1 sınırlı sayıda üretilen bir gitarmı ?
Bazen merak edip bakıyorum e-bay da bile bulamıyorum, sadece Türkiye'de 3-5 tane olduğunu duymuştum yanılmıyorsam

Monster_YGT demiş ki:
Ya aslında jackson başlığına yazsam daha doğru olurdu ama konusu burada geçmiş :)
ke1 sınırlı sayıda üretilen bir gitarmı ?
Bazen merak edip bakıyorum e-bay da bile bulamıyorum, sadece Türkiye'de 3-5 tane olduğunu duymuştum yanılmıyorsam

96 - 00 arası üretilmiş bir gitar sınırlı sayıda değil aslında yani. Türkiye'de 5 tane gördüm ben. Genelde çok sevildiğinden herhalde pek satılmıyorlar. Ebay'e arada bir düşüyor gerçi.

gitar.jpg

Geri