Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Valla yorumlar için teşekkürler, gitarın ekipmanları biraz da imkanlardan ötürü böyle oldu :) Aslında yabancı bir sitede görmüştüm eleman inlay olarak 5 parça bu mısır tarlalarına inen ufoların bıraktığı izlerden koymuş 5 perdeye şahane olmuştu o tarz egzantrik bir inlay olabilirdi.

Zamanla pickguard + knob kombinasyonları deneyebilirim :)

Ozzfish demiş ki:
Valla yorumlar için teşekkürler, gitarın ekipmanları biraz da imkanlardan ötürü böyle oldu :) Aslında yabancı bir sitede görmüştüm eleman inlay olarak 5 parça bu mısır tarlalarına inen ufoların bıraktığı izlerden koymuş 5 perdeye şahane olmuştu o tarz egzantrik bir inlay olabilirdi.

Zamanla pickguard + knob kombinasyonları deneyebilirim :)

Pickguard ve knoblar artı köprü tamamen mat siyah olsun.
Hiç bişey görünmesin gitarda :)
Tavsiye ederim.
Bu arada güle güle, çala çala kullan :)

Universe'ler Sana Gurban Olsun Yavrim. :D

dsc00181rn7.jpg

dsc00182ri5.jpg

Ozzfish demiş ki:
rhoads3kq5.jpg

Sonunda Yüksel Ustaoğlu'nun yaptığı el yapımı Randy Rhoads gitarımı sizle paylaşabildim. 1 senedir gel - git heba oldum ama sonunda dün gece gitarımı alabildim kendilerine teşekkür ediyorum :p. Kozmetik sorunlar doğal olarak :LOL: mevcut, ince işlerde biraz cansıkan kısımlar var bunlardan bahsetmek istemiyorum, insan evladını kötülemezmiş ;) (merak edenlerle özelden paylaşabilirim)

Bunun dışında 3 parça gitar yekpare, gövde ve sap maun, klavye abanoz, üzerinde seymourduncan tb12 ve tb11 bulunuyor. Köprü ve akort kulakçıkları gotoh. En korktuğum olay gitarın sesi ve denge problemiydi kusursuz diyebilirim. Deli bir sustaini var. Naturel gövde üzerine zemin boya + 2-3 kat polyester+boya karışımı var.

Dostum gitarın çok ama çok güzel görünüyor gerçekten. Güle güle, bağıta bağırta, inlete inlete kullan bu bebeği =) Sesini duymayı çok isterim açıkçası çok merak ettim. Bir ses örneği koyarsan çok sevinirim ha ama gel bir gitarımı dene çayımı iç dersen de hayır demem tabi =P

tekrar hayırlı olsun dostum =)=)=)

janmoreye demiş ki:
Güzel gitarmış. Peki bu aletlerde entonasyon ayarı nasıl yapılıyor.
Hic bir fikrim yok. Hahah. Yani yapilabildigini biliyorum bende bir de Sc 245 var Mira ile ayni koprusu. Benim fabrika cikisi entonasyon ayari ama daha kalin tel takan forumlardan tanidigim insanlar entonasyon ayari yaptirdiklarini soylediler. Detaylari bilmiyorum. Truss rod/kopru yuksekligi falan filan heralde baska ne olabilir ki di mi? :)

Çok güzel, hayırlı olsun. Eline ulaştığı zaman ayrıntılı yorum yapma ve hatta kayıt dinletme imkanın olursa çok güzel olur.

Benim niyetim de bir Mira almak ama düşük akortlu kullanmak istiyorum. :)

taka demiş ki:
Çok güzel, hayırlı olsun. Eline ulaştığı zaman ayrıntılı yorum yapma ve hatta kayıt dinletme imkanın olursa çok güzel olur.

Benim niyetim de bir Mira almak ama düşük akortlu kullanmak istiyorum. :)
Tamamdir :)
Biliyorsun ben de kararsizdim almak konusunda ama dayanamadim heheh. Bir de fiyat inanilmazdi.

Geri