Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Bunlar da benim bebekler,
Schecter C-1 Exotic, SH2N, SH6 Bridge, 15-60 teller (yuh) ADGCEA
ENGL Screamer 50 Combo, JJTesla lambalariyla degistirildi,
Hoparlor Vintage 30
Voodoo Lab Pedal Power 2+, ISP Decimator Noise Gate, ISP Fetish Overdrive(Booster), MXR 10-band EQ
Tepede TS9DX Tubescreamer, Boss BF-3 Flanger, Maxon CP9+ Compressor,
Voodoo Lab Superfuzz, THD Hotplate @8ohm attenuator, Rode NT1 mikrofon.

Kuntekin demiş ki:

Hoparlor Vintage 30
Voodoo Lab Pedal Power 2+, ISP Decimator Noise Gate, ISP Fetish Overdrive(Booster), MXR 10-band EQ
Ekipman cok güzelmiş de o tellerle köpekbalığı falan yakalarım :D

Kuntekin demiş ki:

Hoparlor Vintage 30
8 tel setlerden mi taktın 6 telli gitara ;)

Ehehe, yok 8 telli degil abi, 8 tellerin en ust 72 falan oluyor yanlis hatirlamiyorsam, muhtemelen saddle'lari KAZIMAM falan gerekebilir o durumda, ben zakk wylde set aldim pera'dan, yalniz drop A icin uygun gibiydi onlar, ben direk standard'a alisik oldugumdan dolayi 60-52-42-30-24-15 gibi bir set yaptim kendime diger setlerden tel cikartarak, gayet de uyumlu oldu, memnunum acikcasi.

Amfiden bassı baya aç tizi ve midi biraz kıs clean de, seste verdin mi bass gitar olayınada girersin heheheh :D Çook eskiden yapardım iyi eğlence oluyor fakat çok kafa ütülüyor :D

smtzdmr demiş ki:
reddiye demiş ki:
Üstad kalın mi teli çok kenarda duruyor klavyenin yoksa açıdan kaynaklı mı? Gitar yakıyor yanlız gövdede biraz relic olsaymış çok tatlı duracakmış ;)

:D iyi dikkat etmişsin Yok gerçekten de daha üstte. üst eşiği ben öyle ayarladım. baş parmakla daha rahat kullanabiliyorum.
buarada asıl relic yeri gövde ztn :) flashlı foto diye bi parlamış da epey tatlı yani gövde. sonradan cila atılmış ve üzerinde eskimiş o da klavye gibi.

körüde sd jr jb, sapta lace sensor hot gold ve fender sticer =)
hsh , sss çevrilmiş squier standart

26406_1373214364894_1067824120_1119124_3342102_n.jpg

Düşündüğüm gibi custom shop bir charvel imiş, imzayı görmemişim. :) Ben olsam koymam buraya fotoğrafını, kötü nazar değer ona mazallah :D
Ona benzer bir aletin fotoğraflarını asacağım 1 ay içinde ben de, heyecanla bekliyorum. :)

Kızıl Sonya dır kendisi. 21 perdeli tam vintage bir alettir. Double krem Dimarzio manyetikleri seymour duncan zebralarla değiştirdim sadece. (Tabiki daha iyi ton için ) Bir de push-pull potans eklettim. Gİtardan her ses çıkıyor. :)

Aslında o ortaklığın 2 çeşit amfisi varmış. Birisi Line6 amfi. Ama power katını Bogner tasarlamış. Epey efektli falan bir amfi. Daha da hesaplı. Diğeri bunlar. Bunlar tamamen Bogner olup , efekt ünitesini Line 6 tasarlamış. O sebeple daha pahalılar. Denediğim kadarıyla oldukça versatil bir amfi.

togarma demiş ki:
Aslında o ortaklığın 2 çeşit amfisi varmış. Birisi Line6 amfi. Ama power katını Bogner tasarlamış. Epey efektli falan bir amfi. Daha da hesaplı. Diğeri bunlar. Bunlar tamamen Bogner olup , efekt ünitesini Line 6 tasarlamış. O sebeple daha pahalılar. Denediğim kadarıyla oldukça versatil bir amfi.

'Line6 Spider Valve' serisinin "valve" kismini Bogner tasarladi, Line6 uretti hepsini.
Bogner Alchemist (yukarda arkadasin sahip oldugu amfi) serisi tamamen Bogner tasarimi ama Bogner'in Almanyadaki fabrikasi yerine Line6'in Cin'deki fabrikasinda uretildi. Tonu cok sevdigim bir amfidir, gule gule kullan :)

PRS yakiyor bu arada :twisted:

Geri