Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

zaten Stormcrow ın gıtarı su anda ıbanezın sıtesınde var.show your ıbanez bolumunde.. bencede muhtesem olmus... ellerıne saglık .. da gıtar resımlerı kısırlastı ... hadı arkadaslar daha resım gorelım bu kadar mı turkrocktakı gıtarların hepsı... bır steve vaı (aynalı olanı) bılem yok :p.... bol muzıklı gunler...

miras değil, alın teri :)

üniversiteyi bitirene kadar tek gitarım orada solda gördüğünüz castilla akustikti.

cesaretiniz neden kırılıyor anlamadım, sıkı çalışın, daha iyileri sizin olsun inşallah.

asıl aile saadeti o değil, budur:
elemana nazar değdi, resmi kaldırdım :)

Bu da benim canavar

equipsq1.jpg

g1.jpg

B.C. Rich warlock JE.. emg ler gideli çok oldu tabi.. :)

g3.jpg

buda son hali kendisinin.. :p

g2.jpg

burda da stagg ile beraber görülüyor vefalı gitardır kendisi gider gider geri gelir.. kx1 de bir aya kadar önce satıldı..

Perfectionist demiş ki:
@Stormcrow
Abi senin pickguard modifiyesi çok güzel olmuş Jem10th anniversary yi andırıyor hafiften. Ellerine sağlık. 8)

@Secks
No comment :D

Sağol biraz tuzluya patladı ama değdi doğrusu
orjinal pickguard çok kötü olmuştu artık çiziklerden falan
bu çelik olduğundan zarar verme gibi bir şansım yok.
Resimde gözükmüyor ama truss rod coverda değişti aynı desen metal o da.

Birde knoblar var elimde ama onları değiştirmedim orjinallerini daha çok seviyorum siyah.
İleride krom kapaklı manyetik takarsam yada öyle bir 3. gitar projem var onda kullanacağım onları

Proje detayları gümüş renkli rg stili gövde) aluminium diamond plate pickguard (elde mevcut :p) krom kapaklı manyetikller , krom hardware

Stormcrow demiş ki:
orjinal pickguard çok kötü olmuştu artık çizikleriden falan bu çelik olduğundan zararverme gibi bir şansım yok.

merak ettim. diamond plate kaplanmış gitarların seslerinin değiştiği konuşulur, senin pickguard da bayağı geniş yer kaplıyor, seste bir değişim farkettin mi?

ben de resim koymak istiyorum fakat düzgün link veren upload edilecek site bulamadım, yardımcı oluverseniz de bizim çocuğu da koysak arkadaşlarının yanına..

farkettim
ama nasıl kelimelere dökeceğimi bilmiyorum :)

değişiklik olumlu yönde oldu

az birşey da klasik vintage tonlara yaklaşıp ,blues havası oluştu diyebilirim. Böyle les paulda falan hafif bir boru gibi bir etki vardır ya biraz o etkiyi kattı.

Tabii başka gitarlarda aynı etkiyi göstermeyebilir.

ha bu arada benim gitarda takılı olan pickguard çelik
alumunium diamond plate bir tane boşta duran var
2 tane almıştım sonra çelik olanı tercih ettim.
Diğerini ilerisi için saklıyorum
o daha hafif ve mutlaka onun daha farklı tonal etkisi olacaktır.
Ama benim tahminim plastik ile çelik arasında bir yerde olur

Geri