Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

'Elektro Gitar ve İcra' forumunda mitrovica tarafından 15 Ekim 2006 tarihinde açılan konu

1. hocam her yerde paylaşma nazar felan değer ...

2. Aslında gerçek bir Jackson fanıyım bugüne kadar elimden 8-10 tane Jackson geçti ama hepsi de Japon'du. Dr-x, dk-2, jdr-94,jrr-94, ps-2, ps-4, dr-3 hepsini kullandım :D
    Size bir sorum olacak. Hiç U.S.A. elime almadım, bu ara da elimde biraz para var ama çok kararsızım, muhtemelen kullanmışsınızdır U.S.A. Jackson'la mesela bir dk-2 arasında arasındaki fiyat farkına değecek bir fark var mı ? Tonal olarak değil de, daha çok çalım rahatlığı aslında benim için önemli olan.

3. Vakit bulunca detaylı fotoğraflarını çekeceğim.

can_gny, PuNcHiE, Grundar ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  4. 2015 Fender american standard

5. Birkaç fotoğraf daha çektim, fotoğrafların devamına BURADAN ulaşabilirsiniz.

6. Eveeeett.. 4 sene verdiğimiz talihsiz ara sonrasında tekrardan amatörmüşcesine çalışkan ilk kez gibi hevesli olarak bunlarla döndüm aranıza :) bundan sonrada japon ibanez alıp bıraktığımız yere geri dönüp üstüne koyarak gidicez insallah :) karşısınızda black jack :)

Ekli dosyalar:

Wuthred ve ogulcaan bunu beğendi.
  7. 20180116_195018.jpg

nothingman, Grundar, Wuthred ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  8. Soldan Sağa;
    1) Fender Standard Stratocaster (Hayatımda aldığım en güzel hediye)
    2) Sx Sst 62 Strat (Eskiciden neredeyse bedavaya aldım, çizik yoktu üzerinde, eski tip Fender headstock)
    3) Fender American Vintage '52 Telecaster (Çalışma hayatımda ilk maaşımdan beri biriktirip aldım, çok değerli)
    4) Fender American 1960 Musicmaster (Hep bir Pre-CBS Fender'im olsun istemiştim)
    5) Squier Bullet Strat (Hobi enstrumanı, orasını burasını değiştir, parça dene, şunu tak bunu tak)
    IMG_1147.JPG

9. 2018'den dileğim bir Gibson Les Paul sahibi olabilmekti.
    2017 bitmeden dileğim kabul oldu. Allaha şükür :)
    Gibson Les Paul Standard Traditional Solid Finish Gold Top 2011

IMG_9849.JPG IMG_9881.JPG

10. @2013 Kadir abinin katkilariyla Can Odabasi ile birlikte ortaya cikan dogaclama bir cekim videosunu paylasmak istedim.
    IMG-20180119-WA0002.jpg

Son düzenleme: 19 Ocak 2018
  11. Vay vay. Çok güzelmiş, Fatih'in gövdesi mi bu? MJT olan?

12. Çok güzel olmuş. Video'da güzel olmuş. Güle güle kullan. ToneKing ile de uyumlular :)

ogulcaan bunu beğendi.
  13. Olm bana gitar toplattıracaksın sonunda ya.

ogulcaan bunu beğendi.
  14. Pembe charvel var proje, al sen devam et?? :D

15. IMG_20180121_002233_617.jpg

wolkN, kogan, ozibozi ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  16. Muazzam görünüyor, tokatla beni diye bağırıyor gitar :)

2013 bunu beğendi.
  17. Yakın bir zamanda hayatımda çok köklü bir değişiklik olacak. Alım-satım vs. gibi işlerle uğraşacak zaman bulamayacağım. 1-2 yıldır bu hususu düşünerek gitar konusunda beni hep tatmin edecek 2 gitar düşünüyordum. Sonunda ikisine de kavuştum.
    Artık beni alım satım forumunda gitar başlıklarında göremeyeceksiniz :)

1) Fender American Vintage ‘62 Stratocaster Reissue
    2) Fender American Vintage ‘52 Telecaster

36992BCB-31B5-4AFE-A909-5D7B244C60A8.jpeg

nothingman, 2013, Alexi Laiho ve 7 kişi daha bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş