Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

3BCBD00C-ED6E-4D23-A1F8-540F4982983D.jpeg
Buyrunuz efendim.

Studio bende kalır da, trad için belki bir iki ayarlama yapılabilir.😃
o zaman arkadaki iki tanesini bana ver :D

Suhr hakkında neler düşünüyorsunuz hocam :)

Suhru kıvılcımdan dükkandaki nerede ise bütün teleleri deneyerek aldım. O zaman bana en iyi bu tınlamıştı. Sap manyetiği biraz daha modern ve bence strata yaklaşabiliyor düzgün ayarlama ile. Kopru de yine bazı teleler kadar agresif olmasa da bilindik tele köprüsü. Playability tüm Suhrlarda olduğu gibi top konforda. Çok versatil gitar, memnunum..

Studio bende kalır da, trad için belki bir iki ayarlama yapılabilir.😃

Suhru kıvılcımdan dükkandaki nerede ise bütün teleleri deneyerek aldım. O zaman bana en iyi bu tınlamıştı. Sap manyetiği biraz daha modern ve bence strata yaklaşabiliyor düzgün ayarlama ile. Kopru de yine bazı teleler kadar agresif olmasa da bilindik tele köprüsü. Playability tüm Suhrlarda olduğu gibi top konforda. Çok versatil gitar, memnunum..

evet biris studioymuş sonradan fark ettim istemem studio :D

Studio için yorumum. Daha "ok" bir gitar düşünemiyorum 🙂 Al çal yani her yerde, herşeyi..Hepsi boyle mi bilmiyorum ama ben baya seviyorum bendekini.Wiring ve elektronik de vintage tipi olmadığı için sanırım, sert ve modern işleri de baya iyi yapıyor. Sen custom bakın Cihancım, sana o gelir.

Son düzenleme:
Sahtekar firma EENTSOUND&LIGHT

EENTSOUND&LIGHT firması:
AYDINLAR MAH. HÜRRİYET CAD. ARSLAN AP. NO: 177 B ÇANKAYA/ ANKARA

Bu tarz vatandaşı kazıklayan ürünleri oldukları fiyatlardan çok yükseğe koyan bir de utanmadan git nereye istersen oraya şikayet et diyen firmaları bitirmek hepimizin birbirimiz için yapacağı en iyi işlerden birisidir. Yurt dışında 28 dolar olan ürünü 409 TL satmaya çalışan buna serbest piyasa diyen kanunları hiçe sayan bir firmadır. Bu ürün şu an taş çatlasa 250 TL olmalıdır.

İnternet satış sitelerinde bu firmayı görürseniz ürün fiyatını başka yerlerden de kontrol ediniz, muhtemelen kazıklanıyorsunuzdur.

141813 eklentisini görüntüle

Gitar nerde?

sanırım sizin yaşınız daha ufak. hani diyorlar ya ülke bu hale geldi getirenlerin allah belasını versin vs vs. işte bu sebeplerden dolayı oluyor. insanlar sus pus, kazık yese sesini çıkarmayacak hale geldi. bu ürünü almayacağım zaten bass çalmıyorum fakat ileride bir gün başka bir ürün alırken de kazıklanmak da istemiyorum. düzgün denetimi yapılsa bu tarz satıcılar elense biz de yabancı ülkelerdeki gibi kazıklanmayacağımızı bilerek kuruşun hesabını yapmayıp sinir olmadan yaşabilsek keşke.
Başlık zaten açmışsınız konu hakkında. Her yere spam yapıp görüntü kirliliği yaratmanın amacı nedir?

Ekleme: Bütün mesajlarınızı raporladım bu arada kısa sürede banlanırsınız büyük ihtimalle..

Hadi raydan çıkan başlığa bir omuz atın hele. Dökülün gitarları.

Bakın bunu modifikasyon konusunda kantarın topuzunu kaçıran bir arkadaştan aldım. Bu eskiden cherry bir Epi dotmuş. Sonra orta yaş krizine giriyor. Boya hadi neyse. Perdeler çelik yapılıyor. Hardware sökülüp Faber yapılıyor. Burgular Grover. Manyetikler butik bir üretici, açıp bakmadım. Elektroniklerde yine tüm harness değişmiş. Açıp bakmadım ama onlar da military spec NOS malzeme falandır tahminen. Çocuk baya kendini kaybetmiş valla. Kendi de diyor. Bu kadar modifikasyon yerine biraz daha sıkılsa Gibson bir ES alınırdı tahminen.

Şimdi akıllardaki soru şu: Gibson dövüyor mu?

Bende bir tane de Gibson ES 335 var. Çok severim. Dövüyor mu bilmem ama ikisinden birinden vazgeç deseler Gibson'u keserim galiba. Yani şu an. İki gün sonra fikrim değişir. O yüzden iki gitar da hala bende. En sonunda bu ikilemden kurtulmak için ikisini de elden çıkaracağım.

IMG_20200915_020805-01.jpeg

Geri