Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

posetcayy demiş ki:
soloist2ma1.jpg

şimdi de ters çevirmiş,sert zemine koymuş.Benim gözümden yaş geldi şu an :)
hayırlı olsun,iyi günlerde kullanman dileğiyle ;)

izmirdeki diğer rgr 470dw yi ben aldım fakat makina yok fotosunu çekemedim artık kusura kalmayın :p

üstünde steve's special ve v6 neck vardı.ben aldıktan sonra tonezone bridge ve evo neck taktım baya değişti gitarın tonu.hastasıyım şu anda wizard sap ve edge tremelonun :D

jedaynayt demiş ki:
izmirdeki diğer rgr 470dw yi ben aldım fakat makina yok fotosunu çekemedim artık kusura kalmayın :p

üstünde steve's special ve v6 neck vardı.ben aldıktan sonra tonezone bridge ve evo neck taktım baya değişti gitarın tonu.hastasıyım şu anda wizard sap ve edge tremelonun :D

diğer demişsinde benim gitar rgr 480 ama ben alırken rgr 470 vardı.hafif mavimsi mor bi renk omu acaba seninkisi ?

evet ya bi ara hastalıktı evde daha bunun 3 katı var.bikere izfaş fuarının yazısını sökmüştük.köprüden sallandırmışlar aşağı dev gibi , eve getirdim sonra uyuya kalmışım annem geldi uyandırdı çadırmı aldınız dedi salona gidip bakınca hatırladım :) değişik bir hobi diyebiliriz ama artık yapmıyorum gece yarısından sonra dışarda olmak istiyen bi hobi diyebiliriz şimdi çalışnca o saatlerde uyuyorum :)

Geri