Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

ESP Eclipse CTM-1 Honey Burst

Abanoz takintisi olan ve Eclipse diyince kesinlikle abanoz olmali diyen birisi olarak, bu gitar rosewood klavyesi, vintage sarimtirak ara ara yeşile kaçan inlayleri ile tam olmuş.

Çalım, detaylar, işçilik zaten bildigimiz ESP standardında. Güneşte daha da belli olan maun kapak çok yakışıklı. Tam olarak evladiyelik diyebilecegimiz bir gitar.

20221118_003052.jpg

Abanoz takintisi olan ve Eclipse diyince kesinlikle abanoz olmali diyen birisi olarak, bu gitar rosewood klavyesi, vintage sarimtirak ara ara yeşile kaçan inlayleri ile tam olmuş.

Çalım, detaylar, işçilik zaten bildigimiz ESP standardında. Güneşte daha da belli olan maun kapak çok yakışıklı. Tam olarak evladiyelik diyebilecegimiz bir gitar.

157338 eklentisini görüntüle
Güzel gitar 👍 Ama nedense Honey burst rengini Gibson'a daha çok yakıştırıyorum. Ltd'nin Black Satin rengi daha çekici buluyorum.

Evvelki sayfada dümdüz SX paylaşmıştım. Gitarı aldığım arkadaşla konuşurken "Aklımı çelecek şeytanlı sivri bi gitar çıkmadıkça bu gitarı elden çıkartmam muhtemelen" dediğim günün akşamında bir tanıdık mesaj attı. Elindeki hasso japon 2009 KV5FR'yi satmak istediğinin haberini verdi. SX duruyor ama davete icabet etmemek olmaz dedik kaptık KV5'i de. Biraz dana gibi kullanılmış, o sebeple 6 saate yakın mesai yaptırdı.

El alışkanlığı gitarı C Standarda çektim, yanaşmadı. Abime onu vermeyeyim dedi. Çıkarttım D'yi, şıkır şıkır Youthanasia oldu. Güncel yakışıklı halinin peşine, geldiği halini de ibret-i alem olsun diye ekliyorum.

3. Foto, soldan sağa;

Demmelition V (2008/Japon)
KVMG Pro (2013/Endonezya)
KV2 (2014/USA)
KV1 Pro (1994/Japon)
JS32T (2010/Hint)
KV5FR (2009(Japon)

IMG_2347.JPG
IMG_2343.JPG
IMG_2339.JPG

IMG_2316.jpg
IMG_2317.jpg

IMG_2318.jpg

IMG_2319.jpg

Dosyalar

• IMG_2324.jpg
    IMG_2324.jpg
    1.5 MB · Gösterim: 103

157338 eklentisini görüntüle
Çok güzel. Ben de Horizon'umun yanına bir de Eclipse mi çeksem diyorum 🤔 Şöyle bir renk buldum (mystic black), çok orijinal duruyor renk

Dosyalar

• image (17).jpeg
    image (17).jpeg
    1.4 MB · Gösterim: 109
  • image (18).jpeg
    image (18).jpeg
    1.6 MB · Gösterim: 109
Evvelki sayfada dümdüz SX paylaşmıştım. Gitarı aldığım arkadaşla konuşurken "Aklımı çelecek şeytanlı sivri bi gitar çıkmadıkça bu gitarı elden çıkartmam muhtemelen" dediğim günün akşamında bir tanıdık mesaj attı. Elindeki hasso japon 2009 KV5FR'yi satmak istediğinin haberini verdi. SX duruyor ama davete icabet etmemek olmaz dedik kaptık KV5'i de. Biraz dana gibi kullanılmış, o sebeple 6 saate yakın mesai yaptırdı.

El alışkanlığı gitarı C Standarda çektim, yanaşmadı. Abime onu vermeyeyim dedi. Çıkarttım D'yi, şıkır şıkır Youthanasia oldu. Güncel yakışıklı halinin peşine, geldiği halini de ibret-i alem olsun diye ekliyorum.

3. Foto, soldan sağa;

KV2 (2014/USA)
KV1 Pro (1994/Japon)
JS32T (2010/Hint)
KV5FR (2009(Japon)

157341 eklentisini görüntüle157342 eklentisini görüntüle157343 eklentisini görüntüle

157344 eklentisini görüntüle157345 eklentisini görüntüle

157346 eklentisini görüntüle
157347 eklentisini görüntüle
Raw Riff bağımlısı arkadaşların Dinky'leri gömmesiyle, Chushin Gakki üretimi NTB Jackson'ların kıymeti hiç bilinmedi. Hoş 13 yıl önce 2100$ liste fiyatı vardı, çok fazla satılmadılar. Hele kv5 veya ke5 senelerdir görmüyordum. Güle güle çalın, çok güzel duruyor.

3. Foto, soldan sağa;

KV2 (2014/USA)
KV1 Pro (1994/Japon)
JS32T (2010/Hint)
KV5FR (2009(Japon)

157341 eklentisini görüntüle157342 eklentisini görüntüle157343 eklentisini görüntüle

157344 eklentisini görüntüle157345 eklentisini görüntüle

157346 eklentisini görüntüle
157347 eklentisini görüntüle
senin nick artık VlackVridayVVV olsun.... maşallah hepsine

Geri