Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

iki wah ın üstüne iki ayakla basıp sağa sola sallanıyon mu yoksa??? :D sahnede aksiyon olsun diye hem wah hemde öne arkaya gidip gelen bir gitarist.... amma komedi olur :D

ahanda benim haremim

ads305zbz8.jpg

ads305z2fq3.jpg

ads305z3ga7.jpg

kırmızılım sana yandı canım kölen olurum sana aldanırım.... :D :p

egemenguitar demiş ki:
night_slash_rain demiş ki:
üzerinde japonca kufur falan yazıyosa manyaktır derim :D

yok abi küfür yazmıyo sanırım güçle ilgili bikaç şey yazıyor.japonca bilen varsa ve çevirirse çok iyi olur:)
secks abi gelir birazdan o cevaplar.bunuda bilir kesin.birinde hiç unutmam birisi forumda gır gır olsun diye adana kebap tarifi sormuştu onu bile cevaplamıştı.bi keresindede alım-satım forumunda bmw satılıyodu o arabanın sahibinin nerde oturduğunu bilmişti.kesin o yazıyıda açıklar az sonra :D

evet arkadaşlar hadi gitar tanıma yarışması Blackened85 cevap verene kadar kim bilecek :)
kırmızı gitar nedir ? jemlerin photoshop olup omamasından sonraki başlığın yeni gizem konusu :)

arkadaşlar keşke ımkan olsada en guzel gıtar yarısması duzenlesek:).. acaba yapma ımkanımız varmı kı ? oy verılecek bır sekılde..

dogrusu çin fikir sahibi olarak :p (fazla mı abarttım ne :p) bu yapılabılır... burdan bır kac gıtarı secer ılk 5 yaparız.... yada ılk 10 .. en cok oy alan 3 gıtar secerdık .. olabılır sankı

cigarette demiş ki:
egemenguitar demiş ki:
night_slash_rain demiş ki:
üzerinde japonca kufur falan yazıyosa manyaktır derim :D

yok abi küfür yazmıyo sanırım güçle ilgili bikaç şey yazıyor.japonca bilen varsa ve çevirirse çok iyi olur:)
secks abi gelir birazdan o cevaplar.bunuda bilir kesin.birinde hiç unutmam birisi forumda gır gır olsun diye adana kebap tarifi sormuştu onu bile cevaplamıştı.bi keresindede alım-satım forumunda bmw satılıyodu o arabanın sahibinin nerde oturduğunu bilmişti.kesin o yazıyıda açıklar az sonra :D

oy oyy 8O

bi süre ortalarda görünmeyelim :idea:

Tacko demiş ki:

Buda Benim Kankam :) yakında Ailemize Amplifikatör isimli bi arkadaş daha katılıcak we hep birlikte çok güzel işler yapacaımıza inanıorum... :) :LOL:

Ben Bu Gitara Ne Gibi Bi Ekleme Yapabilirim Gitar Kendi Ilk Parçalarıyla Duruyor Mesela Öncelikli Hangi Parçaları Deiştirmeliyim?

Geri