Pop-Up(Alternatif-Pop)-Ankara

Merhaba arkadaşlar.. ya noldu hani pop-up'tan hiç ses soluk çıkmıyor diyeceksiniz, ben sizi biraz aydınlatayım :)

Şimdi çalışmalarımıza 1 hafta kadar ara vermiştik vize haftası nedeniyle, ancak bu cumartesi günü Pop-Up tekrar çalışmalarına dönüyor, repertuar'a yeni eklenen şarkılarla birlikte çok yakında tekrar sahnedeyiz.. Haberleri bekleyiniz efendim

Not: Bu bir Pop-Up! Bildirisidir.. (Ehuehue yazmazsam olmaz) :p

Arkadaşlar Pop-Up Grubu Olarak Çok Yol Katedersiniz ... Sizleri Dinlediğimde Yeni Bir Grup Olarak İş Yapacağınıza İnanıyorum .. Sadece Biraz Sabır Ve Çalışmayla İleri Ki Günleriniz Açık Olarak Görünüyor :twisted:
Ve Benden İstediğiniz Her İsteğe Her Zaman Açık Olacağım... 8)

unrealistic-teo demiş ki:
Bateristinizin muazzam bi hafızası var en azından yaptıı işi ciddiye alanlardan ;) Basarılar ark.lar bigün dinlemek isterim :p

Hehe=) tesk ederiss efeniim! İşini ciddi yapan insanlarla calısmak bisiim içiin bi Onur'dur!! =) Çok hoş olduu cidden buguun! Okadar şıçıcaamı dusunsemde guzeldii cidden..

tabii burdaki Onur = Lipstick diildir!

Ayrc Cansu demiş ztn! Cidden buguun Simdilik Enstrümantel (Tabii Cansu kesinlikle söz yazıcaktırr Ufakta olsa).. Damar'dan bi sarkı yaptıık! Hepimizziin(stdyodaki Onur'un bile ritiim tutarkenki) duygularının bulunduu bi beste olduu! Simdideen 2 beste geldii diyebilirs efeniim!! =)

Eett ççok mütevazidirr Orkun Gökan gbii!! =) Yeni besteyee yeni aldıımız bi kararla suan içiin kayıtt dusunmuorz! cunku daa buguun olustu kafamızda! Bu dusunceniin içiimizde olgunlasması vee herkesce sindirilmesi gerektiinee karar verdiik! ki belki Acele'yede grup elemanlarını ikna edersem=) yeni bi kayıt gelebilicek!

simdiliik Sakarya'ya bilgiler bukadar efeniim =)

Yeni beste için bukadar ders ödev ve mühendislik arasında çalışmaya başladım. Emreyle iki gitar aynı anda solo gidicez şarkıda bazı yerlerde. Nekadar alternativ ve numetal licklerine alışkın olsamda besteye kadar beynimi yavuz çetin jeff buckley we bb king ile yıkıycam. Eh sonunda ortayı bulucaz.

Daha cok pop sarkılarının alternative cover'ını yapmaya calısıyoruz mesela gölgedeki konserimizde justin - cry me a river cover'ı yaptık bunun dısında da repertuarımızda bic runga, dido, pink... sarkıları var tabiki pop kavramı kişiden kişiye göre de degişiyor biz böyle düşündük :)

Chous demiş ki:
Daha cok pop sarkılarının alternative cover'ını yapmaya calısıyoruz mesela gölgedeki konserimizde justin - cry me a river cover'ı yaptık bunun dısında da repertuarımızda bic runga, dido, pink... sarkıları var tabiki pop kavramı kişiden kişiye göre de degişiyor biz böyle düşündük :)
guzelmis,basarilar diliyorum.
yolum duserse dinlemek isterim bi gun pop coverlarinizi :)

Geri