Pop-Up(Alternatif-Pop)-Ankara

pop aslında popüler( popular) den geliyor. Artık anlamı pek bir muğlak olsada aslında popüler müziklerin coverlarını yapıyoruz diye biliriz. Bir anlamda gitar bakımından zenginleştirip emre tarafından blues we jazz soloları lick leri koyup. Doğaç takılan bir basçının riffleriyle pop hastası bir bateristin ritmlerini birleştiriyoruz. :roll: Buna Numetal, hardcore, alternativ ritmleri ekleyip ( bide efekt (özellikle delay ( ps: delay i çok seviyorum))) ,duru bir bayan wokalle zenginleştiriyor ve geliştiriyoruz. ;)
Sıcak bir konser atmosferiyle beğeninize sunuyor en yakın zamanda tatmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz öğün farketmez. 8)

Evet, Arda tarzımız konusunda çok doğru söylemiş. Çok değişik şeyler çıkıyor ortaya.. Çünkü o kadar farklı tarzları bir anda harmanlıyoruz ki =) Şarkı'da pop'tan girip, blues riffleriyle devam edip, bir anda patlamayla hardcore yapısında bir geçişten sonra, funk'la biten şarkılarımız var. Gelip bir gün konserde görmelisiniz ;)

ya aynı myspace e de yazdım ama olsun

se7en nation army i gördüümde klasik bi amatör grup dedim içimden ama nolur nolmaz diye dier şarkınızı da indirdim.

dinlediğim en iyi şarkılardan biri olmuş.

süper ya 6428946289462987.kez dinlemekteyim şu anda.

gerçekten tebrik ediorum.
iş var hacı sizde..

eskişehir e bekleriz....

oguzhand0 demiş ki:
ya aynı myspace e de yazdım ama olsun

se7en nation army i gördüümde klasik bi amatör grup dedim içimden ama nolur nolmaz diye dier şarkınızı da indirdim.

dinlediğim en iyi şarkılardan biri olmuş.

süper ya 6428946289462987.kez dinlemekteyim şu anda.

gerçekten tebrik ediorum.
iş var hacı sizde..

eskişehir e bekleriz....

Tesekkür ederiz Grup adına! Beğendirebildiysek ne mutlu bize!! İnan bole tepkiler bisiiim calısma tempomuzu isteğimizi ,herseyimizii artırıor! Ayarlarsak tabikii eskisehir'e geliris efeniim=)

tekrardan tesekkürler..

okadar moral olduki bu bana çok teşekkür ederim eskişehir e gelicez inşallah ayrıca sırf bunun için üye olmussun galiba ilk mesajını bize attıgın gözümden kaçmadı teşekkür ederiz gene :)

ilk konserininzi kaçırdım kusra bakmayın ama zaten nasıl olduunuzu tahmin etmek zor diil malum bi sene deep focus nereye ben oraya her konserinizde yanınızdaydım emrenin, orkunun, otcanın performanslarını ii bilirim. :) bestenizi dinledim güzel olmuş, yeni konserinizi bekliiciim
başarılar...

Oooo İrem süper olmuş, ben senin mesajlarının -2'sini bilirdim :) Ehuhe :)

Arkadaşlar çok teşekkür ederis yorumlar için.. En kısa zamanda ait olduğumuz yere yani sahnelere dönücez efendim. (Çok politik bir cümle oldu farkındayım :p ) Şu an sevgili biricik Pop-Up'ınız beste ve repertuar büyütme çalışmaları içindedir. Çok daha anlamlı bestelerimiz ve çok daha popüler şarkılarımızla geri döneceğizdir..

Sevgiyle kalın gençler.. :)

evet 2 olmuş cidden ben de çok duygulandım hihi :)
sabırla bekliorum efendim konserinizi şöööle bi coşsak artık dimi ama ;)
neyse kolay gelsin repertuar genişletme çalışmalarınızda

HangNaiL demiş ki:
Çok çok desteklediğim bir grup.. özellikle orkun'u azminden dolayı.. başarılar

tesk ederis Utku Bey sizleride bilioruz bu aziim konusundaki tavırlarınızı!..

Pop-Up bildirisi dersem yeridirr snrm..

grubumuzuun ilk basscısı Otcan ile yollarımızı ayırdıık!aramızda tartısma olmaksızıın.. medeni kararlar aldıık! Gelişiimin bir parçası olarak görüyoruz bu olayı..!! Yeni basscımızıda hersey kesinlesince yazıcas! Suan içiin Görkem Beylerle calısmayaa baslıcas!

Şimdilik bukadar efendiim! Herkese kolay gelsiin! ..

aman noluyooo anlamadım valla umarım saglıklı karar vermişsinizdir arkadaslar bu arada orkuncum ankaraya gelince arayamadım kusura bakma yaaa dırsat olmadı ne desen haklısın

yeni konser kayıt vesaire haberleri bekliyoruz

haydin saygılar

deepfocusta orkun ve emreyle birlikeydik ve ikisininde sahne performnsına diyecek sözüm yok ,harikalar...pop-up ile olan konserlerine ankarada olmadıım için katılamadım :( ama umarım en kısa zmnda hayatımdaki bu eksiklii tamamlıcam :D kayıtlarınız harikaydı arkadaşlar umarım herşey sorunsuz gider ve sizde hakettiniz yerlere gelebilirsiz.bu arada tarzınızda genele göre bayaa bayaa özel =) çıktınız kalıptan hade bakalım=) repertuarı biras daha geniş tutmak güsel olabilir tabi.çalışmalarınısda başarılarrr

bide bu kimliimle yazıım ben=).konserleri daha bi uzun vaadeli tatillere şeyrttirirseniz çok sefinirimm=)

Bakalım biraz daha tanınmanız adına deja-vu'ya da koydum tanıtımnızı.Eh bi de şöyle arada bir stüdyoya girip bi şarkı yada demo ne bileyim bir şey çıkarsanız da, bir şarkınızı daha öğrenelim..
otur otur olmaski =)

neyse kolay gele size..

oguzhand0 demiş ki:
Bakalım biraz daha tanınmanız adına deja-vu'ya da koydum tanıtımnızı.Eh bi de şöyle arada bir stüdyoya girip bi şarkı yada demo ne bileyim bir şey çıkarsanız da, bir şarkınızı daha öğrenelim..
otur otur olmaski =)

neyse kolay gele size..

Teşekkür Ederiz Efendiim yardımlarınız iciin!=) Ayrc eet kayıda girme konusu gündemde olmakla beraber suan bar programı hazırlıkları var en gec 1ay icinde bu olaya bi sonuc bulunduğuunda Geriye kayıt işi kalıcak! O'da en yakın zamanda kararlastırılıcaktır!Ayrc bundan onceki 2kaydımızda Hücüm-Kanal'dı ve budurum artık bizde eksikliik yaratmakta.. bu nedenle bestemizi ve yeni bestemizi kanal kayıda girerek kaliteli olmasını istiyoruz!!

Son olarak en yakın zamanda grubuun (RESMİ =) hehe ) siteside gelicek efendiim! Şimdilik bizden bukadar .. İlginiz iciin tekrar teseküür ederiz!

Görüşmek üzere..Saygılar!=)

bbbte0.jpg

Başarılar arkadaşlar :)

Pin-up ....Pop-up olabilir tabii bolee hatalar!=) neysee güzell olduu kendii topicimizdede bulunuyor artıık en cok dinlenilesi 25grupp!! =)

Teskkr ederis =)!

Geri