Pop-Up(Alternatif-Pop)-Ankara

Pop-Up Bildirisidir Efendim =)! ..

Uzun zamandir (Yaklasik 4ay) stdyodan cikmayipp bicok seyi duzeltmeye calistik grupta.. sarkilarn duzenlemesi olsuun, grup uyumu olsuun en onemliside grubuun birbirini tanimasi sureciydi bu donem! Vee bu haftasonu vermis olduumuz Lone Star ve Biziz Konserleri bize bunlari iyi yaptimizii bizim iciin onemli olan bicok seyi yerine getirdimizi gosterdi! Bunlar biziim iciin cok önemliydi cunku biz bikmadan usanmadan 40sarkilikk bi kısır dongu iciinde gidip geldiik! Hepimizz bu ilerlemeyi gorduumuz iciin emegimiziin karsiliini aldiğimiz iciin cok mutluyuz suan! Onumuzde kimbilir daa nekadar katetmemizz gereken yok var bilinmez ama biz baslangici yapmissiz en azindan.. Suan iciin Biziz'le bi program olayi olabilir! Onun disinda bizim Carsamba-Cumartesi stdyo vardiyalari tekrar baslicakk!

Son olarak bu hafta özellikle Biziz'de bizii yalniz birakmayanlara birakmak istemeyipp birakanlara=)! Bize sesini Vokalimizden daha cok duyuran hoplayan ziplayaan egleneen vee özellikle Song2'da nasi yaa burasi bolee diildi dien ve sasiran herkese tesekkür ederiz efendim=)!

Nice bole haftasonlarina diiip Oturum'u Kapatiorum=)!!

Saygilar..

Ben simdi niye bana laf geldi anlamadım =) Sevgili pop-up bateristi orkun burdan sana sesleniyorum cumartesi söyle böyle yapıyosun dedin pazar konserinde yapmadım simdi yine laf yiyorum carsamba gorursun sen nereye kacarsın kucucuk studyoda bilemem =)
saygılar...

Arkadaslar Solus grubu adına yorumunuz için teşekkür ederim söylediğiniz gibi baya ses ve tonlamada sorunlar yaşadık ama bu bizim ilk konserimizdi tüm aksaklıklara rağmen iyi bi konserdi. Sizin performansızda cok iyiydi çoşturdunuz baya milleti :D Özellikle solo gitaristinizin performasını çok beğendim başarılarınızı devamını dilerim. Birlikte nice konserlere

onurtheliar demiş ki:
davulcu arkadşla biz biraz fazla eğlenmiş olabiliriz kusura bakmayın raatsız ettiysek :D

lala lala lalalala...:D

Ne rahatsız etmesi siz hoplayıp zıpladıkca biz daha cok costuk sarkılara eslik ettiginiz için cok tesekkurler... Baska konserlerde yine beraber calmak dilegiyle...

Persembe Aksami (28 Şubat) saat 19.30 - 21.30 arasi tekrar Biziz'deyiz! Giriş ücretsizdir =)!

Bizim icin önemli bigundur arkadaşlar ve..
Bu nedenle Herkeşleri bekleriz efendim! =)!

Bizden bi Konser haberi daha efendiim=)!

17Mart 2007.. Cumartesi @ LoneStar Cafe'deyiz!

Gerekli aciklamalar bilgi aliindiinda iletilecektir =)!

Saygilar..

Afişi koyarken bi sorunla karsilastiim iciin buraya bilgileri yaziim efendim=)!

17Mart 2007 Cumartesi
Saat: 14.00
LoneStar Cafe&Restaurant

Kürar
[Pop-Up!]
Roulette

Giriş:10ytl (ilk icki dahil)..

Görüsmek üzere..

gecen konser için bi kaç yorum yapalım bi kaç hata dışında iyi bi konserdi. ama konserin tek kötü yanı ise seyirci cok azdı son biziz konserine göre nerdeyse kimse yoktu denebilir. biz bizeydik yani ama yine emre saolsun bizi sahnede kırmadı sololarıyla çoştu çoşturdu ama playlist değişikliği ve yeni beste, coverlar bekliyoruz arkadaslar bilginize.

bu sefer vokalin sesini cok daha net duyduk şarkılarda bi kaç trafik hatası oldu bide cok küçük bi eleştiri daha alet edevattan kaynaklandıgını bildigm bişey ama arda'nın metal zone emre'nin tonlarına göre cok sert ve biraz boguk kalıyo eger bu durum düzeltilirse (tabii bana göre yanlış) cok dha güzel olcak

bolcanak başarılar arkadaslar

yafu su pop-up ı dinlemek bi nasip olmadı.orkun deep focus tayken kacırmıooduk konserlerinizi ama şimdi ayran içtik ayrı dustuk :D :D
bu sefer soz yapıcagınz ilk konsere gelicem ne işim olursa olsun.hadi ii çalışmalar arkadaslar!

uzunca aradan sora tekrar merhaba ozmn=)! 2 konser haberi vereliim dediik=)!

11 Mayıs Cuma @.. Çankaya Univ.
13 Mayıs Pazar @ .. Biziz Rock Bar!

2 konserde 5gibi baslicak! ama Biziz'de 6gibi sahnede olucas snrm..

Bekleriss Herkeşleri efendim=)!

Dikkat! Bu bir Pop-Up! bildirisidir...

Efendim alışık olduğunuz pop-up kadrosunda bir takım değişiklikler meydana gelmiştir. Vokalistimiz Cansu ve Gitaristimiz Arda gruptan 2 hafta evel ayrıldılar. Bizde çalışmaları aksatmamak için Batu Emre Arkadaşımızı Vokal olarak grubumuza dahil etmiş bulunuyoruz.

Buna göre Pop-up'ın son kadrosu

Vokal - Batu Emre
Elektrik Gitar - Emre
Bas Gitar - Görkem
Davul - Orkun

Bu Kadrosuyla 2007 Çankaya Üniversitesi Bahar Şenliği'nde başaralı bir konser vermiş olup;
19 Mayıs Cumartesi günü Biziz Rock Bar'da sahne alacaktır.

Bundan böyle de daha çok beste çalışmalarına önem vercek bir grup olacaktır! Bizden haberler bu kadar efendim, eh sizede bizi 19 Mayıs'ta yanlız bırakmamak kalıyor!! :D

19 mayısta biziz rock bar enkaz pop-up aynı sahnede umarım güzel bi dostluğun başlangıcı olur başarılar bu arada gelecek herekeze eylence sözü de var:D

Geri