Pop-Up(Alternatif-Pop)-Ankara

rebelde_gokhan demiş ki:
artık dinleyin feyz alın eşekler felan diye girişesim geldi şimdi ama neyse dinleyelim bakalım 25 grubu bi garip liste zaten

=)! Bizde anlam veremedik ztn bu listeyi.. Neyse efendiim Bizden bi konser haberi vereliim dediik! 24 Subat Cumartesi Tunalı Gölge'de konser gözükmektedir! Diger gruplar olarak ; kesin olan Roulette yi biliorum! Detaylar gelir yakında.. ztn!

Görüşmek üzere..

pin-up ve pop-up benzetmesine inanın bayıldım süpersiniz arkadaşlar bu arada pin up yerine pop up ı tercih ederim 4 bayanın pin up ı müzik dışında kalıyor biraz :D 25 dinlenicek grubu bide benmi yazsaydım :D neyse başarılar

tesekkur ederiz efeniim =) bizde bilemedik neye gore secilmiş 25 grup ama en azından sizin de radyo programlarıyla yaptıgınız gibi birilerinin amator gruplarla ilgilenmesi guzel bir sey. :)

kuzenim sayesinde tanıdığım grup.henüz bahsedilmiş çalışmaları dışında bir bilgim yok.
en kısa zamanda şarkılarına yumulacağım sanırım:)

metalik_gri demiş ki:
kuzenim sayesinde tanıdığım grup.henüz bahsedilmiş çalışmaları dışında bir bilgim yok.
en kısa zamanda şarkılarına yumulacağım sanırım:)

Yorumun için cok tesekkurler henuz bir beste bir de coverımız var nette ancak en kısa zamanda ikinci bir beste için kayda giricez insallah.
Bestemize ve cover'a www.myspace.com/popupband ve www.purevolume.com/popupband adreslerinden ulasabilirsiniz.

myspaceden şarkınızı dinledim.özellikle arada giren gitar solosu çok hoşuma gitti..
umarım ilerlediğiniz yolda önünüze çıkan engelleri hızlıca atlatır ve hakettiğiniz başarıya ulaşırsınız
çünkü ülkemizde gerçekten büyük bir grup kıtlığı yaşanıyor.bu yüzden dinleyiciler daha çok yabancı ağırlıklı seçimler yapıyorlar.başarılı gruplar su yüzüne çıktığı sürecede bu sorunun üstesinden geleceğiz sanırım.
yani inşallah.

metalik_gri demiş ki:
myspaceden şarkınızı dinledim.özellikle arada giren gitar solosu çok hoşuma gitti..
umarım ilerlediğiniz yolda önünüze çıkan engelleri hızlıca atlatır ve hakettiğiniz başarıya ulaşırsınız
çünkü ülkemizde gerçekten büyük bir grup kıtlığı yaşanıyor.bu yüzden dinleyiciler daha çok yabancı ağırlıklı seçimler yapıyorlar.başarılı gruplar su yüzüne çıktığı sürecede bu sorunun üstesinden geleceğiz sanırım.
yani inşallah.

Yorumun ve iyi dileklerin için coook tesekkur ederiss. =) Biz de ülkemizde surekli yabancı agırlıklı muzıkler dinlenmesine karsıyız cunku onlar kadar iyi muzık yapan bir suru henuz farkedilmemis grup var ve dinleyici kitlesi arttıgı surece bu sektor daha basarılı olacak.

Bu arada arkadaslar cumartesi lone stardaki ve pazar bizizdeki konserlerimize bekleriz...

solocu666 demiş ki:
kayıtlar güzel olmuş başarılar saygılar

Yorumun için cok tesekkur ederiz "solocu666" cok saol...

Ayrıca bugunku biziz konserinde de bizi yanlız bırakmayan arkadaslarımıza cok tesekkurler. Persembe gunu de 19.00-21.00 arası tekrar bizizdeyiz yine beklerizzz =)..

yavrum beeee =) konser bugün çok güzeldi!! "jet" i armaan ettiğiniz için de teşekkürler :D PoP-Up yani...harika'dan başka ne denilebilir ki :p şaka bi yana gerçekten çok keyifli ve harika bi konserdi! biziz de program felan...çok sevindim bu habere =) orda olcaz yine!! tebrikler ve başarılarınızın devamını diliyoruz efenim! Poopap! Poopap! ((=

konsere hiç yorum yapılmamıs en azından grup daha geniş kapsamlı bi acıklama yapsa daha güzel olur

neyse bugunku konser cok iyidi deepfocus'tan süre gelen iyi cover yapma alışkanlıgının sürdügünü gördük su an bana göre ankarada en iyi cover yapan gruplardan biri gayet temiz calındı gayet keyifliydi sadece 2 sorun vardı playlist ve vokal sesinin konserin yarısına kadar az gelmesiydi cok cok cok basarılar umarım programı alıcaklar

saygılar

Ben simdilik kendi capımda bi yorum yapayım sonra grup olarak da yaparız :) Sesimin nasıl geldigini bilemiyorum cunku soyle bir sorun oluyo bir cok yerde monitorden gelen sesle izleyicilere gelen ses aynı oranda olmuyor. Ben mesela dun de sesimi monitorden baya duyuyordum böyle olunca cok da bagırmamak adına daha kısık sesle söyluyorum sarkıları ama aslında izleyiciler duymuyor oluyo. Bu tamamen bizim sound checkimizle alakalı bir problem daha guzel yapmalıyız ve izleyenler gelince oradaki gürültunun daha artacagını hesaba katmalıyız :) Playlist problemini de üstüme alıyorum =) Konser anında ortaya cıkan bir playlist oldu bide insanlar cosunca ilk sarkılarda sonra bir anda slow bi sarkıyla kesmek istemedim katılımlarını. Bu yuzden hemen hemen tum gaz sarkılar arka arkaya söylendi tabi sona dogru da slow sarkılar kalmıs oldu :) Persembe gününe daha uygun bir playlist ve cok daha iyi yapılmıs bir sound checkle karsınızda olmayı umuyoruz.

Yapılan tum yorumlar ve desteginiz için cok tesekkurler. Gökhan bir de benim surekli gökhan suuu gökhan suuu dememi bıkmadan usanmadan =) yerine getirdigin için cok tesekkurler bir dahakine söz kocaman bir su sisesi alıcam yanıma :)

Geri