Güler

Albümü aldığımdan beri elimden düşürmedim. Güler'e bir kaç kez Beyoğlu'nda da rastlamıştım, canlı dinlemek de mükemmeldi tabii. Bir konser verse de gitsek, eminim sahne performansı da çok iyidir. Bence süper bir ses, Türkiye'de son zamanlarda çıkmış en iyi isimlerden biri olmaya aday. Yeni klibini heyecanla bekliyooom :))

albümdeki tüm parçalar dinlenmeye değer.hele ki 'sana en güzel şarkıyı yazdım' ve 'yabancı sevgilim'.albümü dinlerken kendinizden bir parça bulacağınızdan eminim..gerçekten emek harcanmış olduğu ortada.2. klipte gelsin artık.seni daha fazla görmek istiyoruz ekranlarda.

albümdeki tüm parçalar dinlenmeye değer.hele ki 'sana en güzel şarkıyı yazdım' ve 'yabancı sevgilim'.albümü dinlerken kendinizden bir parça bulacağınızdan eminim..gerçekten emek harcanmış olduğu ortada.2. klipte gelsin artık.seni daha fazla görmek istiyoruz ekranlarda.

bi insan yüreğinin sesini ancak bu kadar güzel dile getirebilir...
hepimizin benzer şekilde yaşadıklarını güzel sözler ve melodilerle yeniden bize sunmuş....
güzel olan kelimelerin sırrına erişebilmiş:)))))))))))
yakın zamanda kliplerini görmek istiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz....
sana en güzel şarkıyı yazdım benim favorimmmmmmmm....

• Konu Sahibi Konu Sahibi
burchukirmizi demiş ki:
bi insan yüreğinin sesini ancak bu kadar güzel dile getirebilir...
hepimizin benzer şekilde yaşadıklarını güzel sözler ve melodilerle yeniden bize sunmuş....
güzel olan kelimelerin sırrına erişebilmiş:)))))))))))
yakın zamanda kliplerini görmek istiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz....
sana en güzel şarkıyı yazdım benim favorimmmmmmmm....

kesinlikle katılıyorum sana.bi kere kullandıgı ifadeler cok farklı kendine özgü bence.mesela albüm de yeniden başla diye bi şarkısı var

ikimiz de dogrulara yanlıştan varmışız
ikimiz de yaralanmış,yalnız sarmışız....
kader bizi birleştirmemeye söz vermiş
biz kaderimizi baştan yazmışız...

boynumuzda asılı kalmış sevginin izleri..
birileri aşktan ölse de,kimse böyle dogmamış
aşkı kagıda yazamazsın deme boşuna...
hayat zaten boş bir kagıt degil mi?....
işte bu sarkı ve bunun gibi onbir şarkı var bu albümde ve hepsinin tadı ayrı...

Rock müziğimizin uyurgezer halini değiştirip capcanlı ve sıcak duygularla müziğimze yeni bir soluk getirecek birini bekliyorduk. Nihayet geldi. GÜLER. Albümünün tüm şarkıları kendine ait olması da ayrı bi başarı olarak değerlendiriliyor. Albümü dinlerken gerçekten ayrı bi tat alıyoruz. Yapmacık olmayan, kendine has bi tarzı var. 2.Albümü çok daha güzel olacak buna inanıyoruz.

Biz yapışık ikiziz. Ben ne yazıosam haliyle o da öle düşünüo:) biz GÜLER'in dinleyenleriyiz. Onu sevenler. Katılmak isteyen herkes için. BİZ ÇOK KİŞİYİZ. İLERDE TÜM TÜRKİYE

Sesi ve şarkılardaki çıkışları ile insanı gerçekten etkiletyen birisi Güler. Yeniden Başla şarkısında "Sevgiliim" diye bir bağırışı var inanılmaz güzel. Şebo gibi hırçın değil ama insanın tüylerini diken diken edecek kadar derinden bir bağırış. Şarkılarının hepsini de kendi yazmış. Gayet başarılı ve yetenekli bir isim bence. http://www.seyhanmuzik.com/main/main.php?display=music&act=show_product&cid=1&prdct_id=216Guv7mgxs bu linke tıklarsanız şarkılarının bir kısmını yasal yollardan dinleyebilirsiniz.

sevgili arkadaşlar,uzun zamandır takip ettiğim bu site de ,albümle ilgilenip yorum yapan herkese çok teşekkürler....yapım aşamasında ki site biter bitmez sizlerle daha detaylı bilgiler paylaşmak dileğiyle hoşçakalın:)...

Ah evet yine aynı vaka :D
Neyse Güler size rock dolu günler. Bi gün dinlerik artık.
Google sana duacıyız die bi şarkı da yaparsınız artık.