Grip (alternatif rock)-Ankara

HEM 23 aralık CUMARTESİ, Hemde 25 aralık pazartesi düzenlenen konserlerde ayrı ayrı başarılar diliyorum;)
Sadece 25 aralıkta düzenlenen de değil :twisted: ikisinide dağıtın bakalım

Teşekkürler İyi Dileklerin İçin...
Umuyorum İstediğin Potansiyeli Yakalarsın Kolay Gelsin...

Grip Hazırmıyııııııııızzz :?: Sahne Sizin Patlatın Gölgeyi :twisted:

dostlar gölge konseriki performansınız gürülmeye değerdi....her ne kadar boş bara çalmak zorunda kaldıysanız bile bence sahnede mukemmele yakın bi iş çıkardınız yolunuz açık olsun

25'de melek konserinde başarılar diliyorum

yaw ilk başlarda bomboştu şok olduk sonra birascık doldu allahtan yoksa 0 moral çalardık bu arada senin sesinde çok güseldi çok etkilendim walla sesinden

Grip Grubuna Teşekkür Ediyorum Her Ne Kadar İçeride O Saatlerde Boşluk Olsa da Profesyonel Düşüncelerini Kaybetmediler...
İçeride Sadece İlk Çıktıklarında 5-10 Kişi Vardı , Daha Sonradan Seyirciler Gelmeye Başladı.Biraz Zamanlama Hatası Diyebilirim Seyircileri İçin,Geldiklerinde Grip Sahneden İnmesine 10 dk Vardı...
Grubun Uyum Sağlayamama Gibi Bir Olayı Var...
Tek Tek Grup Elemanlarını Dinlesem Belkide Harikadırlar Ama Gerekli Olan Uyumu Göremedim...
Tabi Bu Grubun Kötü Olduğu Anlamına Gelmiyor,Sadece Biraz Daha Çalışmaya İhtiyaçları Olduğu Anlamına Geliyor...Baterist ve Gitaristte Aksaklık Vardı,Belki de İçeride Monitörlerden Yeteri Kadar Grup Arkadaşlarının Seslerini Alamıyorlardı.
Sahnedeyken Sadece Senin Canınla Kanınla İlgileneceksin Yani Ekipmanınla,Başka Düşünceler Engellemeyecek Senin Performance'nı.
Konser Repartuarınızı Çok Beğendim.Eğlenceli Yerinde Durdurmayan Parçalar Seçmişsiniz Tebrik Ediyorum... Başarılar Diliyorum Umuyorum Grubunuzu Tamıtamına Otutturduktan Sonra Tekrar Görüşürüz...
Başarılar , Yolunuz Açık Olsun... ;)

25'i İçinde Üzüldüm Açıkçası Hem Melek Rock Bar Hemde Çıkacak Olan Grupların Çıkamaması İyi Olmamış... Umuyorum Kötü Bir Dialog Geçmemiştir... Kendinize İyi Bakın Arada Olur Böyle Aksaklıklar...

Organizer demiş ki:
25'i İçinde Üzüldüm Açıkçası Hem Melek Rock Bar Hemde Çıkacak Olan Grupların Çıkamaması İyi Olmamış... Umuyorum Kötü Bir Dialog Geçmemiştir... Kendinize İyi Bakın Arada Olur Böyle Aksaklıklar...

yanlış anlaşılma var galiba.
25 indeki konser yani bugunki konserde hiçbir aksaklık yok,herşey programlandığı gibi devam edecek,
herkesi bekliyoruz konsere ;)

konser oldu çok da güzel oldu :D grip e çok teşekkürler katılımı için en kısa zamanda tekrar aynı sahneyi paylaşırız ;) orginazer a katılmıorum bütünlük konusunda bence gayet güzel bi grup ben tabiki en çok vokale dikkat ettim :D çok temiz ve kaliteli bi sesi var ....tebrikler

bruja demiş ki:
konser oldu çok da güzel oldu :D grip e çok teşekkürler katılımı için en kısa zamanda tekrar aynı sahneyi paylaşırız ;) orginazer a katılmıorum bütünlük konusunda bence gayet güzel bi grup ben tabiki en çok vokale dikkat ettim :D çok temiz ve kaliteli bi sesi var ....tebrikler

Herkesin Düşüncesi Yıllarını Yatırdığı ve Yaptığı İşle İlgili Yorumları Vardır Saygı Duyulması Gerekir.Ayrıca Grip Grubu da Benim Yorumlarıma Saygı Gösterip Kabul Ediyorsa , Bil Ki Yorumda Doğruluk Payı Vardır.Ayrıca "orginazer" Değil " Organizer Düzeltirsen Sevinirim...Polemiğe Girmeye Gerek Yok Sadece İstenilen Cevabı Sizlere İletmek İstedim... Saygılar...

Başarılar Grip...

okuduğum kadarıyla boş bar olayı yaşamızsınız:)
olsun sağlık olsun önemil olan muzik yapmak ve muzik ruhunu dışarıya yansıtmak gördümki zaten sizi izleyen azda olsa kesimin hepsi sizi beğenmiş. başarılarınız devamı dilerim...
bu arada boş sahneye çalmak bizimde başımıza gelmişti. bence insana çok şey öğreten sahnede ne olursa olsun suratının asılmasını engellemeyi öğreten bir unsur.

madbry demiş ki:
okuduğum kadarıyla boş bar olayı yaşamızsınız:)
olsun sağlık olsun önemil olan muzik yapmak ve muzik ruhunu dışarıya yansıtmak gördümki zaten sizi izleyen azda olsa kesimin hepsi sizi beğenmiş. başarılarınız devamı dilerim...
bu arada boş sahneye çalmak bizimde başımıza gelmişti. bence insana çok şey öğreten sahnede ne olursa olsun suratının asılmasını engellemeyi öğreten bir unsur.
Bencede ama iyiydik yinede

Geri