Ünlü Gitaristler Ne Marka Gitarlar Kullanıyor?

John Frusciante'in konserlerde sıkça kullandığı bir strat var. Hatta 2 gün önce Live Earth'e de o gitarla çıkmıştı. üzerindeki deseni çok hoş. Acaba o desenin bir karşılığı var mıdır yoksa custom bir olay mı? ve de Bu strat'ın modeli varsa spesifik özelliklerini bilen var mı?

Clickboy demiş ki:
John Frusciante'in konserlerde sıkça kullandığı bir strat var. Hatta 2 gün önce Live Earth'e de o gitarla çıkmıştı. üzerindeki deseni çok hoş. Acaba o desenin bir karşılığı var mıdır yoksa custom bir olay mı? ve de Bu strat'ın modeli varsa spesifik özelliklerini bilen var mı?

muhtemelen 70lerden belki 60lardan kalma bir strat sanırım o.

ygt demiş ki:
manyetiksiz o gitar nasıl çıkıyor ses ya :D

adam bizim okula geldi haziranda ben bi gison les paul gördüm adamda bi de fender strat hss dizilimli lace sensorlü... kendi imzalamış ya da imzalı bi gitar işte :) line6 kabin vardı sanırım... basçısında da 5telli bi yamaha var basçı azman bişey zaten :D

ygt demiş ki:

adam bizim okula geldi haziranda ben bi gison les paul gördüm adamda bi de fender strat hss dizilimli lace sensorlü... kendi imzalamış ya da imzalı bi gitar işte :) line6 kabin vardı sanırım... basçısında da 5telli bi yamaha var basçı azman bişey zaten :D

ygt demiş ki:

line 6 variax.yüxexes de aynı soruyu kendisine mail attı biri.söylediğine göre o gitarda köprünün altında "piezo" manyetik sistemi-ki benim araştırdığıma göre basınç prensibine dayanıyomuş sanırım- mevcut.aynı mantık ibanezin rg1520,1820 gibi gitarlarında da var.
o gitarın özelliği fenderden les paula bi çok gitarın simülasyonunu yapabilmesidir.demir abi kullanmaya hevesli değildir vintage bulunca o gitarı atacaktır :)

demonsuck demiş ki:
ZebulaH demiş ki:
Şakirada da pembe simli bi fender vardı. :D Tvde gördüm ama strattı sanırım.Ah böyle bi hatun, manitam olacak sıkılmadan sabah akşam gitar çalarım. :LOL:

ewt pembe strat ama simli gibi parlıo...

Bugün gazetede yazıyordu ben gitarı görmedim ama özel yapım Mustangmiş. Svarovsky kristalleri ile kaplı imiş değeri $65.000 gazetede yazan bilgi bu.

Aha resimde buldum:
Swarovski_Shakira%20with%20guitar_300x.464950.jpg

ZebulaH demiş ki:
Şakirada da pembe simli bi fender vardı. :D Tvde gördüm ama strattı sanırım.Ah böyle bi hatun, manitam olacak sıkılmadan sabah akşam gitar çalarım. :LOL:

Getirtelim, ama getitirsek bu arkadas gibi sabahtan aksam kadar gitar calmanin disinda farkli seyler aklima gelebilir, aslinda sikilmadan aksamdan sabaha kadar kismi fena degil :)

kötü mesajlar atmaya devam edersek biraz sonra DaveMustaine_64(adı berkay dı galiba ) adlı arkadaş gelip hepimizi siteden atarmı napar bilmiyorum :D

Geri