Schecter C7 Hellraiser Solak

eheheheheh güzeldi bu *teprik*
valla sana değildi lafım be bozulma

arabesk konusuna gelince: (aklıma gelen ilk şey) james hetfield da kamyoncuydu bunda gocunulacak birşey yok cypress boylum red yazmalım icabında (;

PuNcHiE demiş ki:
Bazı sağlam kaynaklardan aldığım bilgiye göre Türkiye'de birkaç firma Schecter distribütörlüğü için kapışıyormuş. ;)

Kapışsınlar kapışsınlar hatta kazansın biri ama fiyatlarda biraz merhametli olsunlar. Tamam demiyoruz 800dolarlık hellraiser'ı sende 800$'a sat. ABD işidir gümrük stresidir uğraştırmadan bana Schecter aldırabilcek bir firma olursa olsun, olmazsa Schecter gelmesin Türkiye'ye... :cry: :D

2. Schecter'ı istiyorumda.. İnsan oğlu bu doymuyor :LOL:

Katatonik demiş ki:
Kapışsınlar kapışsınlar hatta kazansın biri ama fiyatlarda biraz merhametli olsunlar. Tamam demiyoruz 800dolarlık hellraiser'ı sende 800$'a sat. ABD işidir gümrük stresidir uğraştırmadan bana Schecter aldırabilcek bir firma olursa olsun, olmazsa Schecter gelmesin Türkiye'ye... :cry: :D

2. Schecter'ı istiyorumda.. İnsan oğlu bu doymuyor :LOL:

abi sorma ya ben de bir tane c-1 (böyle jb-jazzlı oh mis) classic istiyorum ya ne açgözlüyüm mauh

bu arada customları dışarıda bırakırsak schecter ın neck-thru tek elektro gitarı c-1 classic

Geri