Kadıköy'de Prova Stüdyosu Tavsiye Edebilir Misiniz?

Vox gerçekten çok ferah ve güzel ekipmanlar sunuyor. Amfileri mikrofonlama tekniği de pek çok müzisyen için kullanışlı. Ünlü ünsüz amatör pro pek çok müzisyenin tercih ettiği bir yer. Bu işe gerçekten yatırım yapıyorlar, önem veriyorlar. Tebrik ediyorum. Benim naçizane isteğim dilediğimizde amfilerin direkt sisteme bağlayarak kullanabilmemiz yönünde. Normal şartlarda monitörlerden duymamız gereken sesi herkes kendi amfisinden duydu. Görevli arkadaşa bunu ilettiğimizde amfiden sesler mikrofonla alındığı için monitörlerden az ses geldiği bilgisini verdi. Yani ortamın genel soundu içinde monitörler faydasız kaldı. Böyle ferah bir stüdyo Kadıköy'de yok. Bir kaç defadır bu durumu dile getirecek yetkiliye rastlayamadık Vox'da. Çalışma saatimizin geç saatler olmasının da etkisi oldu bu duruma. Bir müşteri olarak bu durumu dile getirmek istedim.
Önerinizi dikkate alacağız mutlaka.. Bazı amfilerde direct out çıkışı kabin sim. içermediği için monitöre gönderildiğinde çok çiğ bir sese neden olabiliyor. O yüzden en verimlisi amfi önüne mikrofonlayarak sisteme gönderme şekli. Ses dengelerini soundcheck esnasında ayarla imkanımız mevcut. Bir dahaki sefere sıkıntı yaşamayacağınızı ümit ediyorum ;)

Geri