Amazondan Alışveriş Yapmak (yardım)

Öncelikle herkese iyi günler. Başlıktada belirttiğim gibi amazondan gitar ve amfi getirtmek istiyorum. Belki takip edenleriniz vardır ciddi indirimler bulunuyor. Gelelim soruna amazon Türkiye ye bu tarz ekipmanları göndermiyor. Yurt dışında ürünleri gönderebileceğim bir yakınımda yok. Acaba ürünleri almamın bir yolu varmıdır. Sizin önerileriniz nelerdir. Yorum olarak bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Öncelikle herkese iyi günler. Başlıktada belirttiğim gibi amazondan gitar ve amfi getirtmek istiyorum. Belki takip edenleriniz vardır ciddi indirimler bulunuyor. Gelelim soruna amazon Türkiye ye bu tarz ekipmanları göndermiyor. Yurt dışında ürünleri gönderebileceğim bir yakınımda yok. Acaba ürünleri almamın bir yolu varmıdır. Sizin önerileriniz nelerdir. Yorum olarak bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Göndermemesi Amazon'un sorunu. Türkiye'ye gönderim yapan Amerikan, İngiliz, Alman yığınla şirket var nette. Kiminde indirim de olabiliyor. Resmiyeti var yok, kimdir nedir bilemeyeceğin aracı servisleri kullanıp da indirimin bindirime dönene dek normal fiyata alıp gümrük vergisi öde daha iyi. En azından malın kapına dek geleceğini, bozuk çıkarsa değiştirebileceğini bilirsin.

Almak istediğin gitar amfi modelini yazarsan daha cok yardımcı olabiliriz, musiciansfriend var, eBay var ki eBayde bazen vergi fiyatını da ordan ödüyosun ve gitar direk evine geliyor gümrüğe vs gitmiyorsun

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Almak istediğin gitar amfi modelini yazarsan daha cok yardımcı olabiliriz, musiciansfriend var, eBay var ki eBayde bazen vergi fiyatını da ordan ödüyosun ve gitar direk evine geliyor gümrüğe vs gitmiyorsun
Çoğu yabancı sitede araştırdım ancak en uygun yine amazon geldi gitar olarak Schecter hellraiser c1 yada Jeff Loomis FR6 ,amfi olarakda line 6 spider ıv 75 yada 120 düşünüyorum

Schecter HellRaiser C1'in ikinci el ve temizi burada 1450 liradan başlıyor, artan parayla da biraz takip ederseniz Line 6 Spider IV 75W 600-700 tl ye kesin denk gelir, hatta bir alt modeli 30W olanı çok daha uygun fiyata şu an sahibinden.com sitesinde bir çok ilan var, arada bazılarının garantisi bile bitmemiş denk getirebilirsin. USA'dan alacağın bir amfi oranın elektrik sistemine göre (110v) olduğundan burada ayrıca kaliteli bir çevirici alman gerekir. Ayrıca bir tanıdık elde getirmeyecekse, buraya gelince gümrük vergisi ve kdv eklenir+kargo parası da verirsiniz, 750-800 dolar görüğünüz gitar size toplamda 1000 dolara gelmiş gibi olur, ikinci el her türlü daha avantajlı bir seçenek gibi duruyor.

Geri